mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۴۰ - ۲۱ آبان ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۱۷۰
تعداد بازدید: ۲۸۹۹
مسوولیت ساخت بخشی از متروی مشهد هم به تابیران واگذار شد
بعد از تجربیات موفق کارشناسان شرکت تابیران در ساخت و نصب تجهیزات فنی و ایمنی در قطار های شهری تهران ، اصفهان و شیراز با برنده شدند در مناقصه کارشناسان تابیران به مترو مشهد رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تابیران ، شرکت تابیران با تکیه بر سوابق طراحی و مهندسی مجرب یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه طراحی، مهندسی، بهینه سازی، تدارکات، نصب و راه اندازی سیستم های تهویه، دفع دود، پست های کششی، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم DCS و سیستم سیگنالینگ ایستگاههای مترو و تونل های ارتباطی در ایران است .

بنابر این گزارش و به نقل از واحد مناقصات شرکت تابیران : سازمان قطار شهری مشهد مقدس، برنده شدن مناقصه  پروژه " خرید، نصب و راه اندازی سیستم تهویه ایستگاهها (ایرواشر) و سیستم تهویه پست های میانی (اسپیلت یونیت) مسیر تونل ادامه خط یک قطار شهری مشهد" را به شرکت تابیران اعلام کرد. مدت زمان اجرای  این پروژه  4 ماه پس از ابلاغ قرارداد است.

 

شرکت تابیران با انجام پروژه های EPC سیستم های تهویه، دفع دود، پست های کششی، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم DCS وسیستم سیگنالینگ ایستگاههای مترو و تونل های ارتباطی در مترو تهران، اصفهان، شیراز و اخیراً مترو مشهد توانسته است به عنوان برند  و سازمانی مجرب در این حوزه  دست یابد.

 

خلاصه اطلاعات پروژه

مناقصه گزار : شرکت قطار شهری مشهد

مناقصه گر : شرکت تأمین برق و آب ایران (تابیران)

مدیریت طرح : شرکت ره طرح

مشاور پروژه : شرکت مهندسین مشاور هگزا

عنوان پروژه : خرید، نصب و راه اندازی سیستم تهویه ایستگاهها (ایرواشر) و سیستم تهویه پست های میانی (اسپیلت یونیت) مسیر تونل ادامه خط یک قطار شهری مشهد

محل اجرا : قطار شهری مشهد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها