mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۳۸ - ۲۳ آبان ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۱۷۳
تعداد بازدید: ۲۶۱۰
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان از بهره برداری این بیمارستان تا دهه مبارک فجر سال جاری خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی در سفر به مناطق محروم جنوب استان کرمان و در بازدید از بیمارستان در حال تجهیز شهرستان قلعه گنج ضمن اشاره به سفرهای قبلی خود به منطقه محروم قلعه گنج گفت: تغییرات خوب و مناسبی در این ناحیه اتفاق افتاده و وضعیت فعلی با قبل قابل مقایسه نیست .

 

وزیر بهداشت افزود: خوشبختانه بیمارستان زیبا و خوبی در این منطقه احداث شده است و ما هم قول می‌دهیم تا قبل از 22 بهمن ماه سال جاری آنرا تجهیز و به بهره برداری برسانیم و امید است با افتتاح این مرکز شاهد کاهش مشکلات مردم در این منطقه محروم باشیم.

 وی همچنین با اشاره به برنامه‌های خوب بنیاد مستضعفان و استانداری کرمان در شهرستان قلعه گنج اظهار کرد: امیدوارم با تحقق این برنامه ها شاهد محرومیت‌زدایی در این منطقه باشیم.

 هاشمی ابراز امیدواری کرد که با اجرای برنامه‌هایی مانند ساخت و افتتاح این بیمارستان شاهد بهبود شاخص‌های بهداشتی و درمانی در این منطقه باشیم.

 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه در گذشته در مناطق محروم جنوب کرمان خدمت کرده‌ام، اظهار داشت: من در سال 61 به شهرستان کهنوج آمدم و مأموریت داشتم که منطقه بشاگرد را شناسایی کنم و از جنوب کرمان کار آغاز شد.

 وی افزود: عمدتاً گزارش به علت حاصلخیزی خاک منطقه بود که تصور می‌کردند در منطقه جازموریان برداشت محصول بیش از دو نوبت میسر است.

 قاضی‌زاده‌هاشمی ابراز داشت: منطقه جنوب کرمان از جمله مناطقی است که دارای نعمت خدادادی بسیار زیادی است که با ابراز تأسف مردم منطقه جنوب کرمان در محرومیت به سر می‌برند.

 وی با ابراز تأسف به دلیل عدم برنامه‌ریزی مناسب که یکی از مهمترین مشکلات مردم اشتغال است، بیان داشت: خرسندیم که بنیاد مستضعفان در منطقه قلعه‌گنج اقدامات خوبی را انجام داده است و اگر درست عملیاتی شود، چهره منطقه را تغییر خواهند داد و این جنوب کرمان الگو بسیار خوبی خواهد شد.

 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: مهمتر از همه توجه به محرومان و مستضعفان و بهره‌برداری درست از نعمت خدادادی که به این منطقه داده شده است باید مورد توجه قرار گیرد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها