mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۴۷ - ۰۱ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۱۹۷
تعداد بازدید: ۳۲۱۰
امين شيركاني مديرعامل شركت بیمه سینا : هدف اصلي ما از طراحی و ارایه اپلیکیشن بیمه سینا راحتي مردم سراسر كشور براي برخوداری از خدمات بيمه ای است تا از طريق موبايل و بدون نياز به مراجعه حضوري خود و خانواده شان را در برابر انواع خطرات بيمه کنند.

امين شيركاني مديرعامل شركت بیمه سینا گفت : هدف اصلي ما از طراحی و ارایه اپلیکیشن بیمه سینا  راحتي مردم سراسر كشور براي برخوداری از خدمات بيمه ای  است تا هر زمان كه اراده كنند از طريق موبايل و بدون نياز به مراجعه حضوري خود و خانواده شان را در برابر انواع خطرات و ریسک های احتمالی  بيمه کنند.

 

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومي بيمه سينا ، علاقه مندان به استفاده از  اين خدمت بيمه اي مي توانند با ورود به نرم افزار آپ و انتخاب آيكون بيمه براي خريد بيمه نامه آتش سوزي-سيل-زلزله در 4 طرح و تا سقف جبران خسارت یک میلیارد و 330 میلیون ریالی  اقدام كنند و همچنين مي توانند خود واعضاي  خانواده شان  را در برابر حوادث انفرادي در 4 طرح و تا  جبران خسارت 500میلیون ريال بيمه کنند.

  بر اساس اين گزارش، حق بيمه آتش سوزي-سيل-زلزله از 195000 ريال شروع مي شود كه به ازاي آن مي توان از جبران خسارت 253  میلیون ريال استفاده كرد. در عين حال در طرح چهارم  اين بيمه نامه با پرداخت 732000 ريال مي توان كل سرمايه تحت پوشش خود را تا سقف جبران خسارت  یک میلیارد و 330 میلیون ریال بيمه كرد.

 

 همچنين حق بيمه براي حوادث انفرادي از 135000 ريال شروع مي شود و تا 490000 ريال براي جبران خسارت 500  میلیون ريالي ادامه مي يابد.

 

 

بيمه مسافرتي

در شناسه  بيمه سينا بر نرم افزار آپ، امكان خريد بيمه نامه سفر هم ميسر شده است كه مردم به راحتي مي توانند با پرداخت 49000 ريال تا سقف 250 میلیون ريال خسارت دريافت كنند و براي حق بيمه 98000 ريال هم جبران خسارت 500میلیون ريالي براي آنان در نظر گرفته شده است.

 

گفتني است بيمه سينا  به منظور سهولت خريد بيمه نامه و رفع موانع مراجعه حضوري، چندي پيش اقدام به فروش بيمه نامه از طريق يو.اس.اس.دي كرد و در فاز دوم اين طرح، از شب گذشته آيكون فروش بيمه را در صفحه نخست نرم افزار"آپ" در اختيار مردم قرار داد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها