mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۰ - ۱۰ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۲۲۷
تعداد بازدید: ۴۷۲۰
در بازدید معاون اول رییس جمهور عنوان شد:
دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور به همراه مهندس سعیـدی‌کیـا ریاست بنیاد مستضفعان، آخـوندی وزیر راه و شـهـر سـازی، ترکان مشاور رئیس جمهور، خواجه دلویی معاونت توسعه ساختمان بنیاد مستضعفان، از ترمینال سلام فرودگام امام خمینی (ره) بازدید کردند.

در واپسین روز های آبان ماه دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور  به همراه  مهندس سعیـدی‌کیـا ریاست بنیاد مستضفعان، آخـوندی وزیر راه و شـهـر سـازی، ترکان  مشاور رئیس جمهور، خواجه دلویی  معاونت توسعه ساختمان  بنیاد مستضعفان، شاهسواری مدیر عامل پایا سامان پارس و اصیلی مدیر عامل شرکت ملی ساختمان با حضور در شهر فرودگاهی امام خمینی از ترمینال سلام بازدید کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت ملی ساختمان  در این بازدید دکتر کاشان، رئیس شورای هماهنگی و سیاست‌گذاری تأمین مالی خارجی پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه روند پیشرفت تکمیل ترمینال سلام در چند ماه گذشته بسیار رضایت‌بخش بوده ، بهره برداری از آن را طی 9 ماه آینده برآورد کرد.

 

 وی در ادامه بیان داشت در 7  ماه اخیر با تلاش شبانه روزی پیمانکاران و کارگران بیش از ۲ شیفت کاری در روز، پروژه ترمینال سلام فعال بوده به طوری که حدود 6۰۰ نفر در حال حاضر برای احداث آن فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به وجود تنگنا های مالی و توقف عملیات اجرایی این پروژه در 3 سال اخیر، اعلام داشت از فروردین امسال تا کنون شاهد بیش از 28% پیشرفت پروژه بوده ایم و اخیراً نیز منابع مالی جدیدی از محل اعتبارات فرودگاههای کشور به این پروژه تزریق شده است .

 

وی همچنین افزود : در حال حاضر عمده ترین مشکل این پروژه تامین تجهیزات  مورد نیاز است که قطعاً با مساعدت بیشتر شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی  این روند نیز تسهیل می شود.

 گفتنی است مهندس سعیدی کیا در خاتمه ریاست بنیاد مستضعفان از تلاش  بی شائبه کارکنان  شرکت ملی ساختمان که مورد تقدیر بازدیدکنندگان قرار گرفته بود تشکر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها