mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۷ - ۱۰ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۲۳۰
تعداد بازدید: ۳۳۶۸
اسد الله رازانی استاندار کرمانشاه:
استاندارکرمانشاه گفت: اجرایی شدن طرح های بنیاد مستضعفان به اشتغالزایی بیشتر در استان کمک می کند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ایسنا ، اسدالله رازانی در بررسی روند اجرای پروژه های مهم اقتصادی زیر مجموعه بنیاد مستضعفان، اظهار کرد: بنیاد مستعضان نقش بسیار مهمی در توسعه مناطق دارد.

 

وی ادامه داد: بنیاد مستعضفان نقش بسیارمهمی در توسعه مناطق دارد و خوشبختانه طرح های خوبی در استان کرمانشاه با نقش محوری این بنیاد اجرا شده است.

 

رازانی یادآوری کرد: مدیریت ارشد استان نیز تلاش خود را برای حل مشکلات طرح های زیر مجموعه این بنیاد به کار خواهد گرفت، زیرا کمک به این طرح ها که نقش مهمی در رونق اقتصادی استان دارند، بسیار راه گشا است.

 

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش خود با تمجید از ویژگی های شخصی و سوابق مدیریتی مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستعضفان کشور، اظهار کرد: امیدواریم با اجرای طرح های صنعتی و سرمایه گذاری زیر مجموعه این بنیاد، زمینه اشتغال زایی بیشتر برای جوانان در استان فراهم گردد.

 

در این جلسه مدیران طرح های صنعتی و سرمایه گذاری در استان همچون شرکت زمزم، قوطی سازی زمزم، شرکت کشت و صنعت قصرشیرین و هتل پارسیان کرمانشاه و... به ارائه گزارشی در خصوص مشکلات اجرای طرح های خویش پرداختند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها