mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۳۲ - ۱۰ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۲۳۲
تعداد بازدید: ۱۹۹۶
موسی برزگری مدیرعامل بنیاد علوی گفت : در اجرای طرح حمایتی بنیاد مستضعفان بیش از 480 هزار سبد کالا بین مادران باردار محروم کشور توزیع می شود.

مدیرعامل بنیاد علوی، با اشاره به اجرای طرح حمایتی تحت پوشش قرار دادن سلامت مادران باردار مناطق محروم، گفت: مادران مشمول طرح از ماه چهارم بارداری تا ۶ ماهگی شیردهی ۱۴ قلم مورد نیاز را از بنیاد علوی دریافت می‌کنند و در حال حاضر ۴۸۰ هزار سبد کالا در کشور برای بانوان باردار توسط بنیاد علوی توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران ، موسی برزگری روز گذشته در آئین اهدای هدایای مقام معظم رهبری به تعدادی از مدارس شبانه‌روزی استان خراسان جنوبی ، اظهار کرد: امام راحل با تأسیس بنیاد مستضعفان خدمت به محرومان و مستضعفان را هدف قرار دادند .

مدیرعامل بنیاد علوی با اشاره به تفاهم نامه‌های منعقد شده با وزارتخانه‌ها تصریح کرد: یکی از این موارد ارتقای سلامت مادران باردار که در خانه‌های بهداشت برای تشکیل پرونده ثبت نام و هزینه کافی ندارند، تحت پوشش این بنیاد قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: از ماه چهارم بارداری تا ۶ ماهگی شیردهی ۱۴ قلم مورد نیاز را از ما دریافت می‌کنند و در حال حاضر ۴۸۰ هزار سبد کالا در کشور برای بانوان باردار توسط بنیاد علوی توزیع می‌شود.

برزگری با بیان اینکه یکی از دیگر دستگاه‌هایی که تفاهم نامه‌های مختلفی با آن امضا کرده‌ایم، آموزش و پرورش است، افزود: در حال حاضر در شهرستان فردوس کار توزیع البسه برای دانش آموزان نیازمند آغاز شده است.

مدیرعامل بنیاد علوی با بیان اینکه برای رشد علمی دانش آموزان نیازمند در مناطق مختلف برنامه داریم، افزود: در سال گذشته تعداد ۸هزار و ۷۲۱ دانش آموز مناطق محروم در دانشگاه‌های مهم و مطرح کشور از طریق کنکور سراسری پذیرفته و تعداد ۱۶۰ نفر دارای رتبه زیر هزار بودند.

وی با اشاره به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر کمک رسانی به مردم مناطق محروم ، تاکید کرد هیچگاه بندگان نیازمند خداکه توان مالی مناسبی ندارند نباید از امکانات محروم باشند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها