mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۱ - ۱۵ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۲۳۸
تعداد بازدید: ۲۰۷۰
هیئت اقتصادی 370 نفره ایتالیا متشکل از صاحبان صنایع، و 12 گروه بانکی میهمان هتل پارسیان استقلال شدند.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی  هتل پارسیان استقلال  به ابتکار وزارتخانه های توسعه اقتصادی و امور خارجه ایتالیا و با همکاری موسسه تجارت خارجی ، اتحادیه های بانکها، اتاق های بازرگانی، موسسه بیمه صادراتی و سرمایه گذاری دولتی و کنفدراسیون صنایع ایتالیا 370 نفر از صاحبان صنایع، و 12 گروه بانکی در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفتم و هشتم آذر ماه در تهران با طرف های ایرانی خود دیدار و گفتگو کردند.

 

بنابر این گزارش ، این هیئت به ریاست معاون وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا، و متشکل از 370 نماینده از بیش از 250 شرکت و بانک ایتالیایی است که عمدتأ در بخش های محیط زیست، انرژیهای تجدید پذیر، مکانیک، پزشکی، خودروسازی و مصالح ساختمانی فعال هستند.

شرکت های ایتالیایی در رقابتی سخت با شرکت های اروپایی برای ورود به بازار پررونق ایران تلاش می کنند. یکی از کارافرینان ایتالیایی گفت: در این اوضاع دشوار اقتصادی در ایتالیا، کار کردن در ایران به نفع اقتصاد کشور ما نیز هست. من بارها به ایران سفر کرده ام و همواره با کارآفرینان و مهندسان بسیار ماهر و کاردانی در این کشور روبرو شده ام. ما امیدواریم ایتالیا همچون سال های پیش به نخستین شریک تجاری ایران در اروپا تبدیل شود.

این کارافرین ایتالیایی گفت: صنایع و بانکهای ایتالیایی با سفر به ایران قصد دارند آنچه را که به دلیل تحریمها در بازار ایران از دست رفته است، بار دیگر نصیب خود کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها