mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۵ - ۲۲ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۲۴۹
تعداد بازدید: ۲۶۲۹
رزم حسینی استاندار کرمان ؛
رزم حسینی استاندار کرمان : الگو اقتصاد مقاومتی از 8 ماه پیش و با مشارکت مردم و در جهت توانمندسازی خود مردم توسط بنیاد مستضعفان شروع که موجب بروز خدمات شایانی از جمله افزایش ضریب امنیت در منطقه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ایسنا  استاندار کرمان در دیدار با رییس  سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه بسیج یک نماد فراگیر و میراث ارزشمند امام خمینی(ره) است تصریح کرد: خوشبختانه بسیج در حوزه سازندگی نیز کارهای بسیار موثر و ارزشمندی در کشور انجام داده است و به یاری دولت و نظام آمده است.

 

وی با بیان اینکه نسل جوان امروز نیازمند هویت‌بخشی جدیدی است، تصریح کرد: جوانان تشنه کار هستند و بسیج می‌تواند با یک نقش فرابخشی و فراجناحی این نیروهای جوان را به خدمت گرفته و در راستای توسعه و اشتغالزایی خدمات شایانی را کشور ارائه دهد.

 

استاندار کرمان در ادامه با اشاره به حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم کشور و استان کرمان گفت: نیروهای بسیجی در این گروه ها باید بومی باشند زیرا افراد اینگونه افراد فرهنگ کار در منطقه را بیشتر درک خواهند کرد.

 

رزم حسینی در ادامه با اشاره به اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان قلعه گنج توسط بنیاد مستضعفان گفت: این الگو از 8 ماه پیش و با مشارکت مردم و در جهت توانمندسازی خود مردم توسط بنیاد مستضعفان شروع که موجب بروز خدمات شایانی از جمله افزایش ضریب امنیت در منطقه شده است.

 

وی با بیان اینکه باید اعتماد مردم را به نظام و دولت جلب کنیم اظهار کرد: با بنیاد مستضعفان به این توافق رسیده‌ایم که یک حضور 10 ساله در منطقه قلعه گنج داشته باشند تا بتوان پس از 10 سال نیمی از مردم این منطقه را توانمند و شاخص‌های اقتصادی روشنی را در منطقه ایجاد کند.

 

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان خطاب به فرمانده بسیج سازندگی کشور پیشنهاد کرد: بسیح سازندگی کشور می‌تواند الگویی همچون قلعه گنج را در جلگه جازموریان در جنوب استان کرمان اجرایی کند زیرا این منطقه در عین آنکه دارای محرومیت‌های فراوانی است، دارای پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گوناگونی است که میتواند به راحتی موجب توانمندسازی مردم منطقه و حتی جنوب استاتن کرمان شود.

 

وی با تاکید بر اینکه کار توسعه، کاری مستمر و دائمی است تصریح کرد: نباید کارهای توسعه ای در کشور و به ویژه استان کرمان موقتی باشد و با تغییر یک مدیر و مسئول، امر توسعه نیز متوقف شود و باید یک فرماندهی و کار تیمی در راستای توسعه استان بوجود آید.

 

رزم حسینی از مشارکت 200 میلیارد تومانی مردم قلعه گنج در قالب تعاونی‌های روستایی خبر داد تصریح کرد: معتقدیم متولی توسعه در شهرستان‌های استان باید افراد و گروه های فراجناحی باشند زیرا بدبختی مردم از تقسیم شدن و جناحی کردن آنها شروع خواهد شد.

 

استاندار کرمان با بیان اینکه گرایشات سیاسی دیگر امروز برای مردم مهم نیست افزود: هدف بسیج توانمندسازی مردم و افزایش عزت و فرهنگ اسلامی در جامعه است و این مهم زمانی اتفاق خواهد افتاد که بسیج نگاهی فراجناحی به جامعه داشته باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها