mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۳۴ - ۲۳ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۲۵۸
تعداد بازدید: ۱۸۱۴
در پی درخواست سازمان منطقه ویژه اقتصادی کاوه مبنی بر اجرایی شدن قسمت دارویی، غذایی و برق الکترونیک و تایید و اخذ مجوز از مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک کشور منطقه ویزه اقتصادی کاوه ، آمادگی خود را برای ایجاد همکاری با سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی اعلام کرد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت شهرصنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه، در پی درخواست سازمان منطقه ویژه اقتصادی کاوه مبنی بر اجرایی شدن  قسمت دارویی، غذایی و برق الکترونیک و تایید و اخذ مجوز از مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک کشور منطقه ویزه اقتصادی کاوه  با توجه به قوانین  گمرکی ، آمادگی خود را برای ایجاد همکاری با سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی اعلام کرد.

 

بنابر این گزارش : منطقه ویژه اقتصادی کاوه در بزرگترین شهر صنعتی کشور و نزدیک به شش مرکز استان مهم با برخورداری از امکانات زیر بنایی مناسب، موقعیت ممتازی از حیث جغرافیایی و مسیرهای مواصلات است که مرود توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است .

 

علاقه مندان جهت کسب هر گونه اطلاعات بیشتر می توانند با  شماره تلفن  42347408-086دفتر عملیاتی منطقه ویژه اقتصادی کاوه تماس حاصل کنند

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها