mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۲۹ - ۲۳ آذر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۲۶۴
تعداد بازدید: ۲۱۰۰
از سوی بنیاد علوی صورت پذیرفت :
بنیاد علوی شش هزار جلد کتاب کمک آموزشی به دانش آموزان مناطق کمتر توسعه یافته اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری برنا  ،معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، از اهدای 6 هزار و 9جلد کتب کمک آموزشی با ارزشی معادل یک میلیارد و 129میلیون و 600هزارریال به مناطق کمتر توسعه یافته استان توسط بنیاد علوی در جهت ارتقاء سطح علمی دانش آموزان مناطق کمتر توسعه یافته خبر داد .

 

بنابر این گزارش  موسی دادی زاده با اعلام این خبر افزود: بنیاد علوی در راستای ارتقای سطح علمی دانش آموزان محروم استان هرساله علاوه بر اهدای کتب کمک آموزشی ،آزمون های کنکور آزمایشی نیز بر گزار می کند.

 به گفته وی:در سال تحصیلی گذشته 9منطقه آموزشی استان تحت پوشش این مجموعه وابسته به بنیاد مستضعفان  بوده است که در سال تحصیلی جاری این تعداد به 14 منطقه ارتقا  یافته و مناطق جدید در اولویت دریافت کتاب خواهند بود.

 دادی زاده در ادامه افزود: شش نفر از دانش آموزان تحت پوشش بنیاد علوی در سال گذشته در کنکور 94-93، موفق به کسب رتبه زیر یک هزار کشوری شدند که از این تعداد سه نفر از دانش آموزان در رشته ی پزشکی،یک نفر در رشته ی  مهندسی معماری،یک نفر در رشته هنر اسلامی و یک نفر در رشته روانشناسی پذیرفته شدند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها