mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۴۱ - ۱۲ دی ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۳۲۲
تعداد بازدید: ۲۱۳۳
توزیع هدایای ویژه رهبری بین دانش‌آموزان مناطق محروم لرستان:
نماینده بنیاد علوی از توزیع هدایای رهبری بین ۳۷۷۵ دانش آموز دوره ابتدایی و دوره اول متوسطه مناطق محروم زاغه و بیرانشهر خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، فرهاد گلشن‌پور در دیدار با گودرز کریمی‌فر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه ۸۸هزارو ۱۴۲دانش آموز لرستانی از سال ۱۳۸۵تا ۱۳۹۳ تحت پوشش بنیاد علوی قرار گرفته‌اند، اظهار کرد: بنیاد علوی با همکاری و مساعدت آموزش و پرورش تلاش می‌کند تا دانش‌آموزان مناطق محروم از حمایت‌های مادی و معنوی مقام معظم رهبری برخوردار شوند.

 

وی به توزیع هدایای رهبری بین دانش‌آموزان مناطق محروم پلدختر و معمولان در سال‌گذشته اشاره کرد و گفت: بیش از ۸هزار بسته آموزشی و البسه بین دانش آموزان محروم این مناطق توزیع شده است.

 

کارشناس مسئول بنیاد علوی در ادامه اردوی سیاحتی لواسانات را از جمله برنامه‌های دیگر این بنیاد در فصل تابستان برشمرد و یادآورشد: در این اردو ضمن تدارک برنامه‌های اردویی، دوره‌های آموزشی خاصی برای دانش‌آموزان در نظرگرفته می‌شود .

 

در ادامه این دیدار مدیرکل آموزش و پرورش لرستان خدمت به دانش‌آموزان مناطق محروم را با انگیزه الهی و معنوی ماندگار دانست و با اشاره به اینکه کار بنیاد علوی در حمایت مادی و معنوی از دانش‌آموزان نیازمند کاری خداپسندانه و ارزشمند است، تصریح کرد: تلاش برای بهره‌مندی دانش‌آموزان مناطق محروم از امکانات مناسب آموزشی و رفاهی را عین عدالت بیان کرد.

 

وی اضافه کرد: باید دانش‌آموزان مناطق محروم هم طعم شیرین عدالت آموزشی را بچشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها