mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۳۹ - ۱۹ دی ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۳۵۱
تعداد بازدید: ۲۸۶۱
ثبت پلاک هر درخت تازه کاشته شده توچال به نام یک خانواده

طرح توسعه فضای سبز با هدف ایجاد محیطی دلپذیر برای گذراندن اوقات فراغت در این شرکت کلید خورد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تله کابین توچال، سید محمد رضا پرهیزکار مدیرعامل شرکت تله کابین توچال با اعلام خبر فوق گفت:

هدف از برنامه ریزی و اجرای این طرح ،مشارکت همه ی اعضای خانواده در ایجاد محیطی پرنشاط و سرسبز در طبیعت کم نظیر توچال بوده است تا همه ی مردم در مجموعه ای که متعلق به خودشان است فعالیتی مشترک داشته باشند.

 

وی افزود:  با اجرای این طرح قطعا شاهد فرهنگ سازی رو به رشدی در خصوص حفظ و نگهداری از مراتع سرسبز و خدادادی خواهیم بود ،چنانچه قبلا هم با مشارکت خانواده ها برنامه های فرهنگی مثبتی صورت داده ایم.

 

مدیر عامل توچال در ادامه گفت : با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته ،علاقه مندان به مشارکت در این طرح می توانند با ارسال نام خانوادگی خود به سامانه پیام کوتاه این شرکت به شماره 200097147 ضمن ثبت نام در این پروژه همگانی منتظر هماهنگی برای حضور در این مجموعه برای کاشت درختی که توسط این شرکت تهیه شده است،باشند.

 

پرهیزکار خاطر نشان کرد: پس از حضور خانواده ها جهت غرص نهال ها،پلاکی به نام ایشان در کنار درخت ثبت خواهد شد و به عنوان یادگاری خانواده ای از خانواده بزرگ ایران اسلامی،به یادبودخواهد ماند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: