mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۲۹ - ۱۹ دی ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۳۵۵
تعداد بازدید: ۱۹۷۵
توسط بنیاد علوی 6 هزار بسته پوشاک و کفش در بین دانش‌آموزان مدارس مناطق محروم شهرستان بم توزیع شد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری فارس ، عبدالحسین نوحه‌خوان صبح امروز در حاشیه آغاز توزیع هدایای مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان مناطق محروم بم از توزیع 6 هزار ست پوشاک در مدارس این شهرستان خبر داد.

 

وی با بیان اینکه این هدایا برای پسران شامل تی‌شرت، شلوار و کفش و برای دختران شامل مانتو شلوار و کفش است، افزود: این طرح هرساله در مناطق مختلف کشور که از محرومیت بالاتری برخوردار هستند، انجام می‌شود.

 

مسئول توزیع هدایایی بنیاد علوی در شهرستان بم ادامه داد: توزیع سبد غذایی ویژه زنان باردار با عنوان طرح سلامت مادران شامل برنج، روغن، مرغ، پنیر، حبوبات، ماکارونی و کنسرو ماهی از دیگر طرح‌های حمایتی است که در 12 مرحله و طی یک سال ، قبل و بعد از زایمان انجام می‌شود.

 نوحه‌خوان خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بم و از طریق خانه‌های بهداشت انجام می‌شود و توزیع آن بر اساس پرونده‌های موجود زنان باردار در خانه‌های بهداشت صورت می‌گیرد.

 وی بیان داشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در مورد حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان محروم، بنیاد علوی در مورد اعطای وام‌های دانشجویی نیز اقداماتی را در دستور کار دارد.

 در ادامه این مراسم سید محمد حبیب‌اللهی اظهار داشت: این هدایا در مدارس روستایی بخش بروات، بخش مرکزی و حاشیه شهر بم توزیع می‌شود.

 رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بم با تقدیر از عنایات رهبر معظم رهبری و تلاش‌های اعضای بنیاد علوی گفت: کار بسته‌بندی و توزیع این هدایا با همکاری کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان بم به خوبی در حال انجام است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها