mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۰۲ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۳۸۶
تعداد بازدید: ۲۴۲۹
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: نمایشگاه بنیاد علوی با بیش از دوهزار 500عنوان جلد کتاب کمک آموزشی و یکصد بسته آموزشی و فرهنگی در محل کانون مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  محمد فولادی،مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: این نمایشگاه  با حمایت موسسه بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان  با هدف حمایت از دانش آموزان مستعد مناطق  محروم و کمتر توسعه یافته ، حفظ کارآمدی و استفاده از روش ها و فناوری های مناسب ، پایبندی به ارزش ها و توجه به کرامت انسان ها ،ایجاد زمینه مشارکت برای ارتقای سطح زندگی مادی ، معنوی و فرهنگی محرومان جامعه به ویژه دانش آموزان برپا شده است.

 

بنابر این گزارش ، فولادی با بیان اینکه به مدت 10 روز  بمنظور  اهدای رایگان به دانش آموزان سال  دوره دوم متوسطه رشته های مختلف تحصیلی دایر شده، اضافه کرد : این کتاب ها در راستای طرح حمایتی بنیاد مستضعفان بر اساس منویات مقام معظم رهبری  در رابطه با ارتقای سطح علمی دانش آموزان و رفع محرومیت فرهنگی از مناطق محروم در میان دانش آموزان دوره دوم متوسطه توزیع می شود.

 

مدیر آموزش و پرورش سیریک ابراز داشت : بنیاد علوی تاکنون در سطح شهرستان اقدام به توزیع بیش از 5 هزار کتب کمک آموزشی در میان دبیرستان های متوسطه دوم ، برگزاری کنکور آزمایشی برای  353 دانش آموزان ، تحت حمایت قرار دادن 7 مدرسه در طرح آزمون یار و برگزاری کنکور آموزشی برای کلیه مدارس متوسطه دوره دوم شهرستان را تحت پوشش قرار داده است.

 گفتنی است نمایشگاه بنیاد علوی با حضور حجه الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان ، عباسی معاون فرماندار  و دیگر مدیران ادارات و نهادهای شهرستان  افتتاح شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها