mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۲۶ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۴۱۰
تعداد بازدید: ۴۰۴۳
بیش از نیم قرن فعالیت به عنوان شرکت ماندگار در صنعت
شرکت تابیران در پنجمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی که مدتی قبل برگزار شده بود به عنوان شرکت ماندگار صنعت احداث و انرژی معرفی و از سوی وزیر راه و شهر سازی لوح تقدیر و تندیس طلایی کنفرانس مزبور را دریافت کرد.

شرکت تابیران در پنجمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی که مدتی قبل برگزار شده بود به عنوان شرکت ماندگار صنعت احداث و انرژی معرفی و از سوی وزیر راه و شهر سازی لوح تقدیر و تندیس طلایی کنفرانس مزبور را دریافت کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان، مهندس اصغر الله ویردی زاده شیخلو  مدیر عامل شرکت تابیران با اعلام خبر فوق، فعالیت شرکت طی سالیان متمادی خصوصاً دهه اخیر در بازار، سوابق خوب و تعامل مستمر با مشتریان و کارفرمایان، سوابق مثبت مالی بدون هیچ بدهی به سیستم بانکی و عدم اختلافات قضایی را از عوامل مهم انتخاب شرکت تابیران به عنوان شرکت ماندرگار صنعت در پنجمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی برشمرد و افزود: تابیران از اعضای  باسابقه و خوشنام سندیکای شرکت های تأسیساتی و صنعتی ایران محسوب می شود.

 

وی همچنین  به اهداف شرکت که بر پایه مشتری مداری استوار است اشاره کرده و آن را در معرفی شرکت به عنوان سازمان ماندگار این صنعت بسیار مؤثر دانست.

الله ویردی زاده معتقد است که "برند"  به آسانی ایجاد و ماندگار نمی شود مگر در سایه  تلاش و همت شبانه روزی و مسئولیت پذیری همکاران و همچنین توجه ویژه به اهداف و

 تعهدات شرکت برای ارائه خدمات کیفی، که تمامی این موارد در طول سالیان متمادی (حدود 59 سال) در تابیران مورد توجه قرار گرفته است.

 

به گفته وی در حال حاضر  متأسفانه اکثر پروژه های پیمانکاری در کشور  در حالت رکود اقتصادی می باشند. لذا سیاست های کلان بنیاد می تواند نقش مؤثری در رابطه با همکاری و ایجاد هم افزایی بین شرکت های بنیاد ایفا نماید.

 

 

همکاری در پروژه ساخت هتلی بزرگ در شهر کربلا

مدیر عامل شرکت تابیران در ادامه به پروژه های در دست اجرای شرکت اشاره کرد و افزود:  در حال حاضر پروژه تهیه و اجرای شبکه توزیع تأسیسات الکتریکال و مکانیکال مربوط به فاز اول هتل پنج ستاره حدائق الروضتین کربلا به تابیران پیشنهاد شده است که پس از قیمت گذاری و طی مراحل مقدماتی کار در مدت شش ماه اجرا خواهد شد و در صورت توافق کامل برای اجرای این پروژه برای اولین بار در سال جاری خدمات فنی و مهندسی شرکت تابیران به عنوان یک شرکت معتبر ایرانی به کشور عراق صادر خواهد شد و همین امر نیز سبب  تقویت برندینگ شرکت در مرز های همسایه می شود.

 

 

بیش از نیم قرن تلاش

وی اجرای پروژه های موتور خانه و تاسیسات الکتریکی برج میلاد، مجموعه تاسیسات استادیوم آزادی و فرودگاه امام خمینی (ره)، اجرای حدود 2 هزار کیلومتر خطوط انتقال نیرو در کشور، احداث 45 ایستگاه مترو در تهران، شیراز و اصفهان، اجرای 14 ایستگاه پست فشار قوی در کشور را از مهمترین پروژه های انجام شده  گذشته از سوی شرکت تابیران  ذکر کرد و افزود: شرکت تابیران با بیش از نیم قرن فعالیت با برندی خوشنام و ماندگار دراین صنعت نقش قابل توجهی در عمران و آبادانی کشور داشته است و ارزش ریالی پروژه های فعلی شرکت بالغ بر 500 میلیارد ریال است وی تأکید کرد، در حوزه سیستم های تهویه و دفع دود و تأسیسات ایستگاه های مترو، دارای تخصص ویژه ای در کشور هستیم به طوری که در حین برگزاری مناقصه در سراسر کشور از شرکت تابیران به عنوان پیمانکار مجرب این حوزه دعوت به حضور می شود.

 

منابع انسانی کار آمد

مهندس الله ویردی زاده شیخلو تصریح کرد :هم اکنون شرکت تابیران با نماد تجربه و توانایی و با بهره مندی از استعداد های جوان و توان خلاق مهندسین خود در قالب یک شرکت دانش بنیان، ورود به عرصه هایی همچون انرژی های نو، سیستم های مدرن آب شیرین کن و تولید انرژی های پاک را در دستور کار خود دارد.

وی با اشاره به نقش بنیاد مستضعفان در اجرای طرح های محرومیت زدایی طی ماه های اخیر  پیشنهاد داد که  ضمن بکارگیری توان شرکت تابیران در این حوزه برای تأمین انرژی  مناطق غیر برخوردار ورود و سرمایه گذاری کنند.

 مدیر عامل شرکت تابیران در پایان ضمن اشاره به توان نیرو های کارآمد شرکت گفت: با توجه به گسترش حوزه های کاری شرکت خوشبختانه در حفظ و توسعه سرمایه های فکری بسیار موفق عمل کردیم تا حدی که توان طراحی و اجرایی شرکت جزو مزیت های رقابتی منحصر به فرد شرکت تابیران محسوب می شود.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها