mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۱ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۴۳۸
تعداد بازدید: ۳۰۳۱
مجتبی کمیلی مدیر عامل شرکت عمران و مسکن ایران :
۴۲ محصول فناورانه عمران و ساختمان از ۲۸ شرکت دانش بنیان، در نشست تخصصی بهره برداری از فناوری های صنعت عمران و ساختمان که با حمایت بنیاد مستضعفان برگزار شده بود محصول خود را در راستای تجاری سازی ارایه کردند.

۴۲ محصول فناورانه عمران و ساختمان از ۲۸ شرکت دانش بنیان، در نشست تخصصی  بهره برداری از فناوری های صنعت عمران و ساختمان که با حمایت بنیاد مستضعفان برگزار شده بود محصول خود را در راستای تجاری سازی ارایه کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان مهندس مجتبی کمیلی مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران دررابطه  با دستاوردهای  این نشست توضیح داد : معاون توسعه فناوری پارک پردیس  با همکاری بنیاد مستضعفان و مرکز فن بازار ملی ایران دومین نشست تخصصی در زمینه فناوری‌های نوین صنعت ساختمان و عمران را در پارک  مذکور برگزار کردند که تیم کارشناسی این شرکت ضمن حضور در پارک فناوری پردیس حدود 45 محصول حوزه ساختمان و صنعت توسط ۲۸ شرکت  را مورد ارزیابی و بررسی قرار داده و گزارش امکان سنجی استفاده از محصولات را ارایه خواهند کرد  .

 

مجتبی کمیلی خاطر نشان کرد :  این همکاری در راستای برنامه راهبردی بنیاد مستضعفان در رابطه با حمایت از شرکت های دانش بنیان صورت گرفته و در واقع با ایجاد تعامل بین  دست اندرکاران صنعت و تولید کنندگان محصولات دانش بنیاد ، نه تنها فرصتی برای  شناخت بهترنیاز های  بازار از سوی شرکتهای  فعال دانش بنیان  در این حوزه فراهم می شود بلکه بستری برای  آشنایی بیشتر شرکتهای فعال و با سابقه  این صنعت با فناوری های نوین و بکار گیری آنها فراهم می شود.

 

مدیر عامل شرکت عمران و مسکن ایران خلا بین تولید کنندگان محصولات دانش بنیان و مصرف کنندگان محصولات را یکی از ضعف های موجود در بازار دانست و ابراز امیدواری کرد برگزاری این نشست ها به رشد صنعت و نقش آفرینی شرکت های دانش بنیان در رونق ساخت و ساز  با کیفیت کمک کند.

 

وی بکار گیری فناوری های نوین در صنعت ساخت و ساز را یک برنامه استراتژیک  موثر عنوان کرد و گفت رونق مستمر و توسعه پایدار این صنعت در آینده  تنها در گروی  افزایش کیفیت تولید از سوی شرکت های با سابقه  و افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان نهایی است .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها