mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۴ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۴۴۸
تعداد بازدید: ۲۷۴۵
در روز هفتم بهمن 94 جلسه مدیران شرکت های تحت پوشش بنیاد با حضور مهندس سعیدی کیا ریاست محترم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در محل شرکت کشاورزی فجر اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت مادر تخصصی کشاورزی و دامپروری بنیاد ، در ابتدای این گردهمایی که آغاز آن مقارن با اذان ظهر بود، مدعوین پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به بازدید از بخش باغبانی واحد رحمت آباد و در ادامه بخش دامپروری این واحد پرداختند.

 

در ادامه مدیران شرکت های حاضر به همراه ریاست محترم بنیاد ابتدا از باغات "به" شرکت فجر اصفهان بازدید و سپس برای استخر 600هزار مترمکعبی ذخیره آب  را مورد بازدید قرار دادند  و با توضیحات مدیرعامل شرکت فجر اصفهان مهندس مرتهب در جریان ویژگی های کمی و کیفی پروژه مذکور قرار گرفتند.

 بنابراین گزارش مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد  نیز پس از توضیحات ارایه شده پیشنهادی مبنی بر استفاده توریستی از فضای ایجاد شده به وسیله استخر را مطرح کرد.

 

در ادامه بازدید حاضران در محل گاوداری شرکت فجر اصفهان حضور یافته و با توضیحات مدیر عامل محترم شرکت در جریان کم و کیف تولید شیر در این واحد پنج هزار راسی قرارگرفتند. مدعوین پس از ملاحظه بهاربندهای محل نگهداری گاوهای پرشیر از واحد شیردوشی تمام اتوماتیک این مجموعه بازدید و با پروسه دوشش، جمع آوری، سرد کردن، ذخیره سازی و بارگیری شیر آشنا شدند. در آخرین مرحله بازدید مدعوین از محل گوساله دانی مجموعه گاوداری بازدید نمودند.

 گفتنی است پس از صرف نهار جلسه مدیران با حضور ریاست محترم بنیاد آغاز شدو مهندس مرتهب با  ارائه اسلایدهایی به معرفی واحدهای تحت پوشش شرکت و محصولات تولیدی در هریک از واحدها و نیز آخرین پروژه های سرمایه گذاری در هر واحد پرداخت و  در پایان جلسه ریاست محترم بنیاد مستضعفان بر تشکیل منظم جلسات مدیران شرکت ها جهت هم افزایی مستمر بین آن ها تاکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
عبدالخالق رحیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
0
1
آرزوی موفقیت و سربلندی.....برای تمام پرسینل شرکت را دارم با تشکر
پرطرفدارترین ها