mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۵۴ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۴۶۴
تعداد بازدید: ۱۷۹۹
با هدف اجرای برنامه حمایتی در مناطق کم برخوردار کشور
مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک هرمزگان گفت: در راستای حمایت تغذیه ای از مادران باردار وشیرده کم بضاعت دراین شهرستان امسال یک هزارو 250 بسته غذایی توسط بنیاد علوی در بین مادران توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان دکتر سهیل دلاور مقدم روز شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سبدهای غذایی به منظور سلامت تغذیه ای زنان باردار و شیرده به عنوان هدیه مقام معظم رهبری از سوی بنیاد علوی بین زنان باردار و مادران نیازمند این شهرستان توزیع شده است.

 

وی افزود: این مادران از طریق مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی و خانه های بهداشت شناسایی شده و به بنیاد علوی معرفی می شوند و این بنیاد هر دو ماه یک بار سبدهای غذایی را در بین آنها توزیع می کند.

 

دلاور مقدم خاطرنشان کرد: هزینه تامین سبد غذایی های توسط بنیاد علوی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و بر اساس منویات مقام معظم رهبری تامین می شود.

وی گفت: این سبدهای غذایی شامل 14 قلم مواد غذایی از جمله مواد پروتینی، برنج، مرغ، گوشت، ماکارونی، عسل، خرما، شکر، ، حبوبات و روغن مایع است.

 این مقام مسئول بیان داشت: مادران مشمول این طرح نیز تا شش ماه پس از زایمان که در آن دوران کودک تنها از شیر مادر تغذیه می کند، این هدایا را دریافت می کنند و پس از حذف مادرانی که شش ماه از زایمان آنها سپری می شود، زنان باردار جدید جایگزین آنها می شوند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها