mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۵ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۴۹۳
تعداد بازدید: ۲۴۵۰
با همکاری شرکت آیتو برگزار می شود:
«موسسه اقتصاد ایرانیان» با همکاری «شرکت ایرانگردی و جهانگردی آیتو» همایش دورنمای اقتصاد ایران در سال ۹۵ را برگزار می کند

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت ایتو ، نظر به اهمیت تصمیم گیری برای فعالان اقتصادی در سال 1395، داشتن اطلاعات از ابعاد اقتصاد ایران به منظور جهت‌دهی صحیح سرمایهگذاری و فعالیت اقتصادی در سال آینده ضرورتی انکار ناپذیر است. یکی از الزامات مدیریت سبد سرمایهگذاری، آگاهی از شرایط اقتصادی حال و آینده است. براین اساس، شرکت آیتو  با همکاری موسسه اقتصاد ایرانیان در صدد برآمدند با هدف رشد و ارتقاء دانش و سطح آگاهی فعالان اقتصادی و  با ارائه تحلیل‏های جامع، علمی و کاربردی از بازارهای سرمایه ایران شامل مسکن، ارز و طلا، بررسی فرصتهای سرمایه‌گذاری و برآورد تاثیر سیاست‌های پولی و مالی سال ۹۵ بر بازارها و به طور کلی شرایط اقتصادی کشور در سال 95، تصویری از دوران جدید اقتصاد ایران ترسیم نمایند. 

 

بنابر این گزارش : همایش مذکور  ،دوازدهم اسفندماه ۹۴  ساعت ۱۴ الی ۲۰ در هتل پارسیان آزادی تهران  با  محورهای زیر برگزار خواهد شد :

 

·        تصویر اقتصاد ایران و جهان در سال پیش رو

·        تاثیرات اجرای برجام و لغو تحریم ها بر اقتصاد کشور

·        چشم انداز بازار پول و سرمایه

·        روندهای آتی در بازار مسکن و املاک

 

همایش«دورنمای اقتصاد ایران در سال ۱۳۹۵»در تاریخ ۱۲ اسفند ماه سال جاری در سالن زرین هتل پارسیان آزادی تهران در قالب سه پنل تخصصی شامل تصویر اقتصاد ایران و جهان در سال پیش رو، چشم انداز بازار پول و سرمایه، رکود یا رونق بازار مسکن و  با حضور سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی از یک‌سو و تصمیم‌گیران حوزه‌های کلان اقتصادی از سویی دیگر برگزار خواهد شد.

 

دراین گزارش در مورد حوزه فعالیت های شرکت آیتو  امده است : شرکت بینالمللی ایرانگردی و جهانگردی آزادی (آیتو)  وابسته به هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان بیش از20 سال است که در صنعت گردشگری در ابعاد ملی و بین‏المللی فعالیت دارد. آیتو با دارا بودن دفاتر نمایندگی در کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا، آلمان، اتریش، فرانسه، اسپانیا،ایتالیا و آسیایی از جمله ژاپن، چین، تایوان، هنگ کنگ، کره با امکان ارائه خدمات بازاریابی و عرضه خدمات گردشگری، گردآوری و ارائه اطلاعات سرمایهگذاری به صاحبان سرمایه و صنعت، در اختیار داشتن مجموعه هتلهای پارسیان (22 هتل 4 و 5 ستاره ) در شهرهای مختلف کشور، ناوگان حمل و نقل مناسب، امکانات مناسب جهت برگزاری سمینار، همایش و نمایشگاه‏های مختلف در سطح ملی و بین المللی، مترجم، راهنماهای گردشگری به زبان‌های مختلف و مدیریت و نیروهای کارآمد و مجرب توانسته به عنوان اولین واردکننده گردشگر و بزرگترین تور اپراتور ایران شناخته شود.

 

این شرکت دارای مجوزهای مختلف فعالیت در زمینه گردشگری از جمله مجوز رزرو و صدور بلیتهای هوایی، برگزاری تور، اخذ ویزا، رزرو هتل در سراسر جهان، اجاره غرفه در نمایشگاههای بین المللی میباشد. آیتو با عضویت در نهادها و انجمن های ملی و بین المللی شامل اتحادیه بینالمللی حمل ونقل هوایی، جامعه بین المللی اکوتوریسم، عضو فدراسیون بینالمللی اتحادیههای آژانسهای مسافرتی، عضو جامعه تورگردانان ایران، عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران، عضو اتاق بازرگانی ایران و فرانسه از اعتبار بین المللی برخوردار است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها