mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۱۱ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۵۵۶
تعداد بازدید: ۵۹۸۷
کیفیت برتر ، بسته بندی برتر مزیت رقابتی صادرات :
خط تولید نوشیدنی ماء الشعیر در کارخانه بهنوش ستاره با طرفیت تولید 36هزار بطر در ساعت به بهره برداری رسمی رسید.

به گزارش  خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان در مراسمی با حضور مهندس محمد سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان ، مهندس عسکری معاون توسعه صنایع ,دکتر دادخواه مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صنایع غذایی و آشامیدنی بنیاد مستضعفان ، مهندس سلیمی مدیر عامل شرکت بهنوش ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان  شرکت مذکور خط تولید ماء الشعیر  با ظرفیت اسمی  تولید 36هزار بطر در ساعت شامل خط کامل از  آماده سازی پریفورم تا بسته بندی پالت محصول بر اساس آخرین تکنولوژی روز به بهره برداری رسید .

 

بنابر این گزارش ، دکترفرهنگ  سلیمانی  مدیر کارخانه  بهنوش ستاره  با اشاره به  گذشت نزدیک به نیم قرن  از تاسیس  کارخانه  بهنوش ستاره بر اساس سوابق موجود گفت : از سال 1377 مکان فعلی  برای تولید ماء الشعیر  در نظر گرفته شده  بود و امروز با هدف افزایش سهم بازار مصرف در کلان شهر تهران و استان های همجوار  با تلاش همکاران من  یک خط تولید با آخرین تکنولوژی  مشترک کشور های فرانسه و ایتالیا  برای تولید انواع ماء الشعیر   با طعم های مختلف ، آب میوه گاز دار به بهره برداری رسید.

مدیر کارخانه بهنوش ستاره افزود:  ظرفیت اشتغال زایی مستقیم این خط تولید حدود 100نفر و ظرفیت اشتغال زایی غیر مستقیم  آن حدود 400 نفر  در منطقه برآورد شده است .

 وی خاطر نشان ساخت : بر اساس  سیاست راهبردی بنیاد مستضعفان مبنی بر توسعه صادرات با توجه به مزیت رقابتی  کیفیت بسیار مطلوب تولیدات این کارخانه به جهت تکنولوژی به کار گرفته شده ، یکی از مهمترین  برنامه های شرکت هدفگیری بازار های صادراتی است که امیدوارم در تحقق  این  برنامه راهبردی  بنیاد مستضعفان بتوانیم نقشی قابل توجه ایفا کنیم .

 

مهندس سید پیمان حاج سید جوادی، مدیر فنی شرکت بهنوش ستاره نیز با اشاره به بکار گیری تکنولوژی فلش پاستوریزاتور و تونل پاستوریزه این خط تولیدی تاکید کرد که کیفیت محصولات تولیدی شرکت بهنوش ستاره بدون تغییر در طعم و مزه  با بسته بندی شکیل تر به بازار عرضه خواهد شد.

حاج سید جوادی توضیح داد : در این کارخانه بطر های نوشیدنی بهنوش  با کیفیت بسیار خوب ،  با دو برچسب  بدنه و گلوی بطری  و بسته بندی  کاملا جدید ،  با انواع نوشیدنی های مشابه داخلی و خارجی رقابت خواهد کرد و براورد می کنیم سهم بازار بهنوش را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد .

 

گفتنی است، در این دیدار مهندس سعیدی کیا ضمن تشکر از همه دست اندرکاران راه اندازی این خط تولیدی بر افزایش مستمر کیفیت محصولات تولیدی  کارخانه  و حضور موثر در بازار های صادراتی با هدف افزایش اشتغال زایی و تولید ملی تاکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها