mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۰۵ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۵۷۸
تعداد بازدید: ۳۲۷۸
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز ، ایرج جهانگیر مدیر عامل این مجموعه نمایشگاه فروش بهاره در تاریخ 12/12/94 در ارم سبز افتتاح و تا کنون با استقبال کم نظیر مردم مواجه شده است .

بنابر این گزارش جهانگیر گفت؛ بدنبال استقبال بی نظیر مردم عزیز از نمایشگاه فروش بهاره ،پس از اخذ مجوزهای مورد نیاز،این نمایشگاه با همکاری مجمع امور صنفی تهران در مجموعه ارم برگزار شد.

 

در این نمایشگاه که هر ساله با استقبال بی نظیر مردم روبرو می باشد،کلیه ی اقلام مصرفی از جمله کیف و کفش،پوشاک،تنقلات،مواد غذایی و ... با حداقل 25 درصد تخفیف عرضه می شود.

 جهانگیر افزود این نمایشگاه از 12 الی 21 اسفند ماه همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 22 پذیرای بازدید کنندگان و مصرف کنندگان می باشد.

 وی به بازدیدکنندگان توصیه کرد که در ایام نمایشگاه در حین خرید به دلیل ازدحام جمعیت حتی المقدور از همراه داشتن اشیاء گرانقیمت و وجه نقد بیش از نیاز بدلیل ازدحام جمعیت جدا خودداری نمایند.

 

لازم بذکر است که بازدیدکنندگان می توانند در طول برگزاری نمایشگاه از ساعت 30/9 الی 16 از باغ وحش مجموعه ارم با بیش از 110 گونه ی جانوری بازدید به عمل آورند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها