mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۲۷ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۵۹۰
تعداد بازدید: ۲۱۶۱
تعداد 70 شعبه کشیک این بانک در روز 29 اسفند سال جاری و همچنین ایام تعطیل نوروز در روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ماه 1395 نسبت به ارائه خدمات بانکی به هموطنان اقدام می کنند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی بانک سینا تعداد 70 شعبه کشیک این بانک در روز 29 اسفند سال جاری و همچنین ایام تعطیل نوروز (روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ماه 1395) نسبت به ارائه خدمات بانکی به هموطنان اقدام می نمایند.

 

بر اساس این گزارش، شعب مذکور از ساعت9:00 تا 12 روزهای دوم تا چهارم فروردین ماه 95 فعال بوده و نسبت به انجام عملیات دریافت و پرداخت بانکی مراجعین اقدام خواهند نمود.

این گزارش می افزاید: اسامی 70 شعبه کشیک بانک سینا در نوروز 95 در پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی http://www.sinabank.ir  قابل مشاهده است.

 

همچنین به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به هموطنان، کارکنان شعب بانک سینا موظف شده اند نسبت به پول گذاری در دستگاه های خودپرداز طی روزهای تعطیل اقدام نمایند و کارشناسان انفورماتیک مدیریت های مناطق نیز جهت پشتیبانی از این امر حاضر خواهند بود. مرکز ارتباط مشتریان بانک سینا به شماره 48052000 با پیش شماره 021 نیز به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات بانکی هموطنان خواهند بود.

 

لطفا برای مشاهده فهرست شعب کشیک اینجا را کلیک نمایید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها