mfnews.ir

انتشار: ۱۹:۱۶ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۵۹۳
تعداد بازدید: ۲۲۱۵
بیمه سینا برای آرامش خاطر مردم در سفر های نروزی و ایجاد امنیت بیشتر شهروندان عزیز در سراسر کشور طی ایام تعطیلات بیمه نامه حوادث صادر می کند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، جاجوی مدیر شعبه بیمه سینا در ستاد بنیاد  مستضعفان با اعلام خبر فوق توضیح داد: این طرح به علت کثرت مسافرانی سات که احتمالا در ایام تعطیلات نورورزی به سفر می روند و بیمه سینا تصمیم گرفته با استفاده از فناوری اطلاعات به ازای پرداخت تنها 4هزار و نهصد تومان به ازای هر نفر از طریق سامانه آپ عزیزان مسافر را تحت پوشش بیمه مسافرتی تا سقف  خسارت بیمه ای 250میلیون ریال  قرار دهد.

حاجوی  خاطر نشان ساخت : البته طرح دومی هم برای بیمه مسافران در نظر گرفته شده است که علاقه مندان می توانند تنها با پرداخت 98هزار ریال برای هر نفر،  سقف پوشش بیمه ای خود را تا 500هزار ریال افزایش دهند.

وی یاد آور شد : علاقه مندان جهت برخورداری از این خدمات بیمه ای در ایام تعطیلات نورزی در هر جای ایران و در هر زمان از شبانه روز می توانند با وارد کردن کد دستوری #733*  در هر تلفن همراهی با انتخاب گزینه بیمه  نسبت به ثبت مشخصات و خرید خدمات بیمه ای سینا و اخد کد پیگیری خرید  اقدام کنند.

 

حاجوی مدت پوشش بیمه ای بیمه نامه حوادث را 30روز اعلام کرد که پس از ثبت نام ، بلافاصله قابل اجرا و سند مالی معتبر آن قابلیت  چاپ از طریق  ثبت کد پیگیری ارایه شده از سوی تلفن همراه در سامانه بیمه سینا به نشانی http://www.sinainsurance.com/ را داراست .

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها