mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۵ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۶۰۰
تعداد بازدید: ۲۶۹۹
سید حسین هاشمی استاندار تهران و علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران و ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه با هیات همراه از نمایشگاه بهاره مجموعه ارم سبز بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز ،  سید حسین هاشمی استاندار تهران و علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران و ایرج جهانگیر مدیر عامل  مجموعه با هیات همراه از نمایشگاه بهاره مجموعه ارم سبز بازدید کرده و از نزدیک با مراجعه کنندگان  و بازدید کنندگان نمایشگاه به گفتگو پرداختند.

در این بازدید ،سید حسین هاشمی استاندار تهران ضمن رضایت از نحوه برگزاری،کیفیت،جانمایی و فضای غرفه ها در مجموعه ارم،این مجموعه را ایده آل برای برگزاری نمایشگاههای بهاره دانست و روند رو به رشد برگزاری این نمایشگاه را در مجموعه ارم را مثبت ارزیابی کرد.

 

بنابر این گزارش ، در حاشیه این بازدید هاشمی و فاضلی در بین بازدید کنندگان حضور یافته و نظرات آنها را جویا شدند و اکثر مراجعان در این گفتگو از قیمت و کیفیت محصولات و نظم و انضباط حاکم در نمایشگاه ابراز رضایت نمودند.

 

هاشمی در این بازدید پیشنهاد داد که اینگونه نمایشگاهها در فصول دیگر سال از جمله ماه مبارک رمضان و ایام نزدیک شروع مدارس نیز برگزار شود.

 

در این بازدید 2 ساعته،علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و پرسنل مجموعه ارم که در برگزاری این نمایشگاه  کمال همکاری و تلاش را منظور داشته اند ،این مجموعه را یکی از موفق ترین مجموعه ها  برای برگزاری این نمایشگاه ها دانست.

 

لازم بذکر است که نمایشگاه بهاره تا تاریخ 21/12/94 همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 22 آماده بازدید علاقمندان می باشد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها