mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۶ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۶۱۳
تعداد بازدید: ۲۵۷۳
اولین نشست استانی معاونان و کارشناس مسئولان متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ایسنا، قاسم وثوقی نژاد رئیس اداره آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه در این نشست به خدمات "بنیاد علوی" برای دانش آموزان متوسطه ضعیف استان در سال جاری اشاره کرد و یادآور شد: این بنیاد 600 میلیون تومان کتاب کنکوری برای دانش آموزان ارسال کرده که همگی برند معتبر و چاپ 94 هستند.

 وثوقی نژاد با بیان اینکه نباید اجازه داد خدمات این بنیاد هدر برود و چون رایگان است چندان مورد توجه قرار نگیرد، تاکید کرد: باید از کتاب‌ها و آزمون‌هایی که بنیاد علوی برای دانش آموزان در نظر می‌گیرد، استفاده بهینه شود.

 

وی خاطرنشان کرد: مسئولین بنیاد علوی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان  قول دادند اگر در ارزیابی‌ها، استان کرمانشاه خوب از خدمات بنیاد استفاده کرده باشد، تعداد مناطق تحت پوشش در استان را از 13 منطقه به 20 منطقه افزایش دهند.

 

 نصرت الله بابایی کارشناس مسئول آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز با بیان اینکه تعطیلی زودهنگام مدارس متوسطه برای ایام نوروز نداریم، از بهره‌مندی حدود 4700 دانش آموز مقطع متوسطه استان از خدمات بنیاد علوی خبر داد.

به گفته این مسئول، بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان است و به دانش آموزان مقاطع متوسطه در نقاط محروم کمک می‌کند.بابایی بیان کرد: اکنون 105 مدرسه در 13 نقطه استان تحت پوشش این بنیاد هستند.

کارشناس مسئول آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: این بنیاد در سال جاری دو تریلر حاوی 700 کارتن کتاب برای دانش آموزان ارسال کرده است.

وی با بیان اینکه مناطق تحت پوشش این بنیاد بر اساس معیارهای وزارت کشور و وسع بنیاد است، تاکید کرد: اگر از خدمات بنیاد علوی به خوبی استفاده کنیم، امکان افزایش مناطق وجود دارد.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: