mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۹ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۶۲۰
تعداد بازدید: ۳۱۰۲
در هفته منابع طبیعی و در آستانه ی روز درختکاری، مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان یک اصله نهال غرس کرد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستعضفان به نقل از روابط عمومی شرکت تله کابین توچال،در آستانه روز درختکاری و هفته منابع طبیعی ، مهندس سعیدی کیا  با حضور در این مجموعه ،یک اصله نهال در محوطه بام تهران و ابتدای مسیر کوهنوردی ،غرس کرد.

بنابراین گزارش: در ادامه برنامه کاشت درختان در این روز، آقایان مهندس تفضلی ،مهندس خواجه دلویی،مهندس مختاری و مهندس کاری ،جداگانه یک اصله نهال عرس نمودند.

 

سید محمد رضا پرهیزکار مدیرعامل شرکت تله کابین توچال در این مراسم گفت: سنت حسنه کاشت درخت ، مارا براین امر استوار میکند تا با گسترش فضای سبز و  ایجاد محیطی با نشاط در این مجموعه نسبت به فرهنگ سازی نگهداری از محیط زیست و طبیعت گامی مفید برداریم.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده مقرر شده است تا با دعوت از خانواده معظم شهدای منطقه ولنجک و زعفرانیه و کاشت هر درخت به یادبود شهدای این منطقه یاد و خاطرات این عزیزان را زنده نگه داریم.

پرهیزکار خاطر نشان کرد: در همین راستا با دعوت از خانواده ها و مراجعین این مجموعه و مشارکت همه ی میهمانان این شرکت در کاشت 5000 اصله درخت در شرکت تله کابین توچال و ثبت هر درخت به نام یک خانواده ایرانی اقدام خواهد شد.

گفتنی است:جهت مشارکت در این طرح ،خانواده ها می توانند نام خانوادگی خود را به سامانه پیامکی تله کابین توچال به شماره 200097147 پیامک بزنند و در این طرح شرکت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: