mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۰۶ - ۰۹ فروردين ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۶۴۸
تعداد بازدید: ۳۴۹۰
در حالی که نزدیک به هفته از آغاز سال نو سپری شده ،استقبال مراجعین از خدمات شرکت تله کابین توچال در چند سال اخیر بی سابقه گزارش شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی تله کابین توچال، خیل عظیم مسافران نوروزی در هفته اول به قدری بوده است که ساعات پیش بینی شده کار این شرکت را تا چندین ساعت افزایش داد  تا امکان ادامه خدمت رسانی به میهمانان نوروزی فراهم شود .

سید محمد رضا پرهیزکار در حاشیه استقبال شرکت تله کابین توچال از میهمانان نوروزی در این ایام گفت: همه ی همکارانمان در شرکت تله کابین توچال ، تمام تلاش و همت خود را برای تحقق اقتصاد مقاومتی به کار خواهیم بست تا بخشی از مرقومه مقام معظم رهبری در بازدید از توچال که فرمودند:"ان شاالله هر روز زیباتر و برای مردم پربهره تر شود..."محقق شود و همه ی مردم از این امکانات بهره مند گردند.

بنابراین گزارش مدیرعامل شرکت تله کابین توچال گفت: از شروع فعالیت این مجموعه در سال 95 ،همه روزه شاهد ترافیک سنگین در خیابان های منتهی به شرکت تله کابین توچال و مراجعه بیش از حد انتظار بوده ایم که امیدواریم تا پایان تعطیلات نوروزی،خاطره ای خوش در ذهن مسافران و مراجعین به این شرکت به عنوان بزرگ ترین مجموعه تفریحی ورزشی پایتخت ، باشیم

پرهیزکار خاطر نشان کرد: با راه اندازی سورتمه توچال در کنار خط تله کابین و تله سی یژ و سایر امکانات این شرکت ، تمام تلاشمان را در راستای پر کردن اوقات فراغت هم میهنان عزیز به کار بسته ایم که برهمین اساس با توجه به استقبال بی سابقه مراجعین ازاین امکانات،  تا کنون ساعات کار این مجموعه همه روزه تا چندین ساعت تمدید شده است  .

مدیرعامل شرکت تله کابین توچال افزود: با توجه به برنامه ریزی و آمادگی همه ی واحدهای این شرکت در این ایام،مسافران و میهمانان می توانند با خاطری آسوده، تجربه ای متفاوت از طبیعت بهاری توچال-بام تهران را تجربه نمایند.

گفتنی است مجموعه تفریحی ورزشی تله کابین توچال تا 15 فروردین 95 همه روزه از ساعت 9:30 صبح میزبان مراجعین و میهمانان نوروزی می باشد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها