mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۴۹ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۶۸۰
تعداد بازدید: ۱۹۱۹
به منظور معرفی نمازگزاران نمونه با هدف بیان اهمیت نماز و فضلیت اقامه نماز در اول وقت برای همکاران نمازگزار در شرکت دامپروری تلیسه نمونه جشنی برگزار شد .

پیام تبریک نوروزی  مدیرعامل

این بهار نو ز بعد برگ ریز          هست برهان بر وجود رستخیز

نوروز در کشور عزیزمان ایران فصل تازه شدن هاست ، آغاز فصل تغییر ، تحول و کوششی برای فتح قله های بلندتر و در این میان خداوند بزرگ  و منان را شکر می گوییم که یک سال دیگر توفیق خدمت به مردم عزیر و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور را اعطاء نمود .

ضمن قدردانی و تشکر از تلاش ،همدلی و همراهی کلیه همکاران و زحماتی که طی سال 94 و سالهای قبل در این شرکت مبذول داشته اند برای همکاران و خانواده هایشان آرزوی سلامتی و توفیق می کنم .

 

جشن ورود به سن تکلیف فرزندان کارکنان

جشن ورود به سن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت دامداری تلیسه نمونه در واپسین روز های سال گذشته  در مسجد شرکت با حضور مدیران شرکت برگزار شد .

در این مراسم امام پناهی مسوول نماز جماعت شرکت ضمن تشریح آئین تکلیف و وجوب اطاعت از فرامین الهی و قرآنی جهت کسانی که به سن تکلیف می رسند و به خانواده های دختران و پسران مکلف توصیه های مذهبی و اخلاقی را بیان داشت .

مدیر عامل شرکت نیز با بیان رهنمودهای دینی و الهی ، برای کسانی که به سن تکلیف رسیده اند و برای خانواده ایشان سلامتی ، توفیق و اطاعت از دستورات دینی را از خداوند بزرگ مسالت کرد .

در پایان به همین مناسبت قلم قرآنی الکترونیکی صوتی به هر یک از این عزیزان اهدا شد.

 

جشن نمازگزاران نمونه شرکت

به منظور معرفی نمازگزاران نمونه با هدف بیان اهمیت نماز و فضلیت اقامه نماز در اول وقت برای همکاران نمازگزار نمونه جشنی  برگزار شد .

در این مراسم  مدیر عامل ، مدیر مالی و مسئول نماز جماعت شرکت حضور داشتند و حاج آقا امام پناهی  مسئول نماز جماعت شرکت  صحبتهایی را راجع به اهمیت نماز اول وقت ایراد و در پایان از نمازگزارن برتر با اهدای هدیه تجلیل و تقدیر به عمل آمد . 

 

تجلیل از مقام زن

به مناسبت تولد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن ، از کلیه همکاران خانم به موقع و مقتضی  تجلیل به عمل آمد . 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها