mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۴ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۶۸۹
تعداد بازدید: ۳۰۰۸
موسوی مدیر عامل شرکت عمران و مسکن شمال :
جلسه‌ای با حضور مدیر عامل و تعدادی از مدیران ارشد شرکت عمران و مسکن شمال با هدف جمع‌بندی و تحلیل کیفیت خدمات ارایه شده شهرک توریستی نمک آبرود در ایام نوروزی برگزار شد .

جلسه‌ای در روز 16 فروردین ماه با حضور مدیر عامل و تعدادی از مدیران ارشد شرکت عمران و مسکن شمال با هدف  جمع‌بندی و تحلیل کیفیت خدمات ارایه شده شهرک توریستی نمک آبرود در ایام نوروزی برگزار شد .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شهرک توریستی نمک آبرود ، در این جلسه  جمع بندی بازخورد‌های  فرم‌های نظر سنجی  که توسط گردشگران شهرک توریستی نمک آبرود تکمیل  شده بود،  مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

 بنابر این گزارش طی  جلسه  مزبور نقاط ضعف و قوت خدمات شهرک مورد شناسایی قرار گرفت و برای رفع نواقص برنامه ریزی و اقدام لازم از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی مورد نیاز و ارائه راهنمایی های لازم به متصدیات بهره‌برداری و گردشگری صورت گرفت.

 

این گزارش می افزاید ، در همین راستا جلسه دیگری عصر روز 16 فروردین 1395 در سالن مرکز جلسات شرکت، با حضور مدیر عامل و تعدادی از مدیران ارشد شرکت برگزار شد.

در این جلسه نیز که کلیه همیاران گردشگر حضور داشتند، مدیر عامل شرکت عمران و مسکن شمال ضمن ایراد سخنرانی  به رضایتمندی مسوولان از اجرای طرح «همیار گردشگر نمک آبرود» اشاره کرده و با توجه به دست آوردهای ارزشمند این طرح اعلام نمودند که این روند همچنان در شهرک نمک آبرود با قوت ادامه خواهد داشت.

 

در پایان جلسه مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال از دست اندر کاران این طرح تشکر کرده و با اعطای لوح تقدیر به کلیه همیاران گردشگر از آنها قدردانی کرد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها