mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۲۰ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۸۹
تعداد بازدید: ۳۷۸۹
نظر سنجی های صورت گرفته حاکی از رضایت کم نظیر کشاورزان از بذر های سیب زمینی تولید شده توسط شرکت ران در منطقه فیروزکوه است .

نظر سنجی های صورت گرفته حاکی از رضایت کم نظیر کشاورزان از بذر های  سیب زمینی  تولید شده توسط شرکت ران در منطقه فیروزکوه است  به طوری که تولید بذر سیب زمینی یکی از مزیت های رقابتی شرکت ران بهشهر در بازار محسوب می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت مادر تخصصی کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان، بر اساس تحقیقات کارشناسی شرکت  کشاوری ران از زیر مجموعه های شرکت مادر تخصصی کشاورزی و دامپروری بنیاد ، منطقه فیروزکوه به جهت دارا بودن شرایط خاص آب و هوایی و توپوگرافی منطقه ای ایده ال جهت تولید سیب زمینی بذری است و همه ساله بذرهای  تولیدی واحد فیروزکوه توسط کشاورزهای استانهای تهران و اردبیل  به عنوان محصولی منحصر به فرد خریداری می شود .

بنابر این گزارش  در سال زراعی 95 نیز این شرکت با تهیه ارقام اگریا ، جلی و میلوا در کلاس se اقدام به تولید و تکثیر بذور یاد شده نموده است تا ضمن تامین بذر مورد نیاز خود جهت کشت های آتی به نیاز بازار منطقه به عنوان یک مزیت رقابتی شرکت در این بخش پاسخ داده شود.

 

گفتنی است  بذر های سیب زمینی  با کیفیت مطلوب شرکت ران بهشهر منجر به  افزایش عملکرد کمی و کیفی غده ها و افزایش میزان بازار پسندی برای محصول سیب زمین تولیدی توسط کشاورزان سنتی و صنعتی شده است .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها