mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۷ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۹۹
تعداد بازدید: ۲۴۸۱
اخبار کوتاه از شرکت آذرنگین،بینالود ،ران بهشهر،سیرجان بنیاد، خرم دره و تلیسه نمونه

بازدید معاون وزیر کشاورزی ازطرح آبیاری بارانی شرکت آذرنگین

 در این بازدید مهندس قاسمی مدیر عامل شرکت گزارشی از طرح احیاء اراضی با روشهای نوین آبیاری بارانی تحت فشار و تاثیر آن در احیای دریاچه ارومیه به مهندس اعلایی معاون وزیر و همراهان ایشان مدیر آب و خاک استان و مسئول احیای دریاچه ارومیه وتنی چند از کارشناسان حضور داشتند ارایه کرد

 

پایان احداث فونداسیون سوله شیر دوشی در واحد ظفر شرکت بینالود

 در پی اجرای طرح افزایش ظرفیت واحد ظفر شرکت بینالود عملیات احداث فونداسیون جهت نصب سوله شیردوشی با موفقیت پایان پذیرفت .

 

بازديد كارشناسان جهاد استان زنجان  از شرکت خرم دره

 در مورخ 18/02/95 آقايان مهندس موسوي و مهندس مرتضوي از كارشناسان ارشد امور پشتياني اداره كل جهاد استان زنجان با مديران دامپروري و كشاورزي شركت " رخم دره" ديدار و نشستي دوستانه برگزار کردند .

 

بازدید کارشناسان اداره ترویج از مزارع کلزای بینالود

کارشناسان اداره ترویج جهاد کشاورزی شهرستان نیشابور به همراه30نفر از کشاورزان از کشت محصول کلزا در مزرعه ایثار شرکت بینالود به منظور بالا بردن سطح علمی کشاورزان صورت پذیرفت و موارد فنی توسط کارشناسان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت  .        

 

مدیر عامل و مدیر تجاری شرکت Nafosa از شرکت تلیسه نمونه بازدید کردند

در پی واردات اولین محموله یونجه خشک پرسی به گمرک بندرعباس از کشور اسپانیا توسط شرکت نافوسا (Nafosa ) مدیر عامل و مدیر تجاری شرکت مذکور بیشتم اردیبهشت ماه گذشته در شرکت تلیسه نمونه حضور یافته و از فعالیتهای شرکت به ویژه در بخش کشاورزی و یونجه کاری بازدید و مباحث بسیار مفیدی  فی مابین مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت .

 

تقدیر از جانبازان "سیرجان بنیاد"

به مناسبت روز جانباز و میلاد با سعادت حضرت ابالفضل العباس (ع) از جانبازان شاغل در شرکت سیرجان بنیاد  تجلیل به عمل آمد.

در این جلسه که با حضور مدیریت وجانبازان شرکت برگزار شد مدیر عامل شرکت ضمن تبریک میلاد خجسته سپهدار حسین، حضرت ابوالفضل العباس(ع) ، روز جانباز را به جانبازان حاضر در جلسه تبریک گفتند و ضمن قدردانی از رشادتهای آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس ،با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از آنان تقدیر به عمل آمد.

 

تجلیل از جانبازان شرکت بینالود نیشابور

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل (ع) ،  و به منظور بزرگداشت از مقام والای جانبازی از پرسنل جانباز شرکت طی مراسمی تقدیر و تشکر به عمل آمد . 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها