mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۵۰ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۹۱۱
تعداد بازدید: ۲۷۴۳
حمید عسکری معاون صنایع و معادن بنیاد مستضعفان
معاون توسعه صنایع و معادن بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: با توجه به شرایط بازار منطقه به‌ویژه عراق و طرفیت صادراتی موجود در خرمشهر این واحد تولیدی می‌تواند به قطب صادرات نوشیدنی تبدیل شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان حمید عسکری در حاشیه بهره‌برداری خط تولید شرکت بهنوش در گفت‌وگو با خبرنگاران  در خرمشهر اظهار داشت: مجموعه شرکت نوشابه‌سازی خرمشهر متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) چند سالی در تعطیلی به سر می‌برد و قرار بود آن را بفروشند ..

                                        

وی افزود: خوشبختانه مجموعه ستاد اجرایی نگاه مثبتی به ما داشتند و با شرط احیا این واحد تولیدی آن را به شرکت بهنوش  از زیرمجموعه های بنیاد مشتضعفان  واگذار کردند، و هم اکنون با هدف اشتغال زایی و افزایش سرانه تولید منطقه با صرف هزینه ای حدود  12میلیارد تومان این واحد به بهره‌برداری رسیده است.

 

معاون توسعه صنایع و معادن بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه یکی از اهداف استقرار خط تولید شرکت بهنوش در خرمشهر ورود به بازار کشورهای همسایه است عنوان کرد: با توجه به شرایط بازار منطقه به‌ویژه عراق و پتانسیل صادراتی موجود در خرمشهر این واحد تولیدی می‌تواند به قطب صادرات نوشیدنی  بنیاد مستضعفان تبدیل شود.

 

وی تاکید‌ کرد: سرمایه‌گذاری‌هایی که در واحد بهنوش خرمشهر صورت گرفته می‌تواند گاز  موردنیاز  تولید نوشیدنی گاز دار برخی واحدهای تولیدی منطقه را نیز تأمین کند، با راه‌اندازی این واحد تولیدی به‌صورت مستقیم  حدود 50 نفر و حدود 500 نفر به صورت  غیرمستقیم اشتغال‌زایی در شهر ستان خرمشهر صورت گرفته است.

 

عسکری افزود: با تقویت  توان صادراتی این کارخانه تولیدی  می‌تواند میزان قابل‌توجهی فرصت شغلی در خرمشهر ایجاد کند.

معاون توسعه صنایع و معادن بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اظهار داشت: ظرفیت تولید این واحد تولیدی اکنون 35میلیون بطری دلستر و آبمیوه گازدار در سال  است که بر اساس نیاز و تقاضای بازار مصرف متغیر خواهد بود.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها