mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۵۲ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۹۱۳
تعداد بازدید: ۲۶۶۶
وزیر مسکن ، راه و شهرسازی و همچنین وزیر صنعت ، معدن و تجارت در دو دیدار جداگانه ضمن حضور در غرفه شرکت بن ریل در نمایشگاه بین المللی صنایع ریلی از خدمات بنیاد در این صنعت تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت راه اهن شرقی بنیاد ، در دیدارهای جداگانه  نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت به همراه جمعی از معاونان و همچنین  آخوندی وزیر  مسکن راه و شهرسازی به همراه مدیر عامل راه اهن جمهوری اسلامی  آقای پورسید  آقایی و مدیر عامل بنادر و دریانوردی ضمن حضور در غرفه شرکت راه آهن شرقی بنیاد در نمایشگاه بین المللی صنایع ریلی بازدید کردند.

 

بنابراین گزارش  در این دیدار های جداگانه هر یک از وزرا از عملکرد بنیاد مستضعفان در صنایع ریلی  تقدیر کرده و دکتر آخوندی مراتب تقدیر و تشکر از حمایت بنیاد مستضعفان  برای ارایه خدمات ویژه به مسافران شرکت بن ریل را اعلام کرد.

 

گفتنی است در چهارمین نمایشگاه صنایع ریلی شرکت راه آهن شرقی بنیاد (بن ریل) از خدمات ویزه خود که با هدف افزایش رضایتمندی به مخاطبان عرضه می شود رونمایی کرد و مهندس شیح طاهری مدیر عامل شرکت راه اهن شرقی بنیاد بر افزایش کیفیت خدمات  شرکت در بخش مسافری تاکید کرد .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها