mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۱ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۹۲۸
تعداد بازدید: ۲۳۵۰
با حضور رئیس بنیاد مستضعفان ؛
با حضور سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان کشور دو پروژه های عمرانی شهر الگوی اقتصاد مقاومتی قلعه گنج، دو کارخانه رب گوجه فرنگی و آبمیوه به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ؛به نقل از”رودبار ما"، در سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل دو کارخانه رب گوجه فرنگی و آب‌میوه گیری در قلعه گنج به بهره برداری رسیدند.

 با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور دو پروژه های عمرانی شهر الگوی اقتصاد مقاومتی قلعه گنج، دو کارخانه رب گوجه فرنگی و آبمیوه به بهره برداری رسید.

 

رئیسی مدیرعامل کارخانه رب گوجه فرنگی قلعه گنج در این باره توضیح داد: این کارخانه در فاز اول با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات خصوصی و ۴۰ درصد تسهیلات بنیاد مستضعفان، در زمینی به مساحت ۲ هکتار در ۷۲ روز کاری ساخته شد.

 

وی افزود: روزانه ۳۰۰ تن گوجه فرنگی از کشاورزان خریداری و ۵۰ تن رب با غلظت بالا تولید و روانه بازار می شود و روزانه ۱۲۰ نفر نیروی انسانی در این کارخانه در ۳ شیفت مشغول به کار هستند.

 

وی از راه اندازی ۳ فاز دیگر شامل تولید کنسرو خاویار بادمجان ولوبیا، تولید آب معدنی و ساخت سرد خانه صنعتی کشاورزی چند هزار تنی در آینده نزدیک خبر داد.

 

با راه اندازی و بهره‌برداری از کارخانه آبمیوه گیری صمدی مدیر عامل این کارخانه گفت :این کارخانه در زمینی به مساحت ۲ هکتار ساخته شده، که تاکنون برای فاز اول ۳۰نفر نیروی بومی مشغول به کار شده اند این کارخانه ظرف مدت ۱۰۰ روز ساخته و به بهره برداری رسید.

 

مدیر عامل کارخانه آبمیوه گیری قلعه گنج خاطر نشان کرد :سالانه ۲۰ میلیون پاکت آبمیوه تولید و روانه بازارهای داخلی میشود.

 

وی از راه اندازی فاز دوم شامل کارخانه روغن کشی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان در آینده نزدیک خبر داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها