mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۸ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۹۲۹
تعداد بازدید: ۱۸۴۵
محمد سعیدی کیا : با کمک بنیاد بخش هایی از بیمارستان ابوذر اهواز تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به مشارکت این سازمان در ساخت 2 بیمارستان در شهرهای آبادان و اهواز گفت: با کمک بنیاد بخش هایی از بیمارستان ابوذر اهواز نیز تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

 

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ایرنا، محمد سعیدی کیا دوشنبه  گذشته در حاشیه واگذاری اسناد 300 واحد مسکونی در کوی زویه 2 اهواز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این املاک با مصوبه هیات امنای این بنیاد مشابه طرح 'اسناد علوی' به ساکنان واگذار شده است و این اسناد می تواند پشتوانه کارهای اقتصادی و قضایی مردم باشد.

 وی با اشاره به ضرورت بهسازی بیمارستان طالقانی آبادان افزود: ساخت بیمارستان 240 تختخوابی در این شهر آغاز شده و پیشرفت خوبی دارد.

 سعیدی کیا اضافه کرد: ساخت بیمارستان جایگزین ابوذر نیز در اهواز از پارسال آغاز شده و امیدواریم تا پایان امسال بخش هایی از این بیمارستان آماده شده و برای تجهیز به وزارت بهداشت تحویل داده شود.

به گفته وی، بخش ساختمانی بیمارستان ابوذر که برعهده بنیاد مستضعفان است در سال آینده به طور کامل به بهره برداری می رسد.

 

سعیدی کیا همچنین با بیان اینکه کارخانه بهنوش از طرح های بنیاد مستضعفان، امروز در خرمشهر افتتاح شده است گفت: کارخانه فولاد نورد خرمشهر و مسجد جامع این شهر نیز در حال احداث است که پیش بینی می شود تا آبان سال آینده به بهره برداری برسند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها