mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۰ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۹۵۶
تعداد بازدید: ۱۶۴۸
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از اعزام ۴۸۰ دانش آموز مناطق محروم استان به اردوی تابستانی علوی خبرداد.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ایسنا ، احمد مهرانی با اشاره به اعزام سالانه تعدادی از دانش آموزان استان به اردو های بنیاد علوی افزود: در این اردوها دانش آموزان مقطع اول و دوم متوسط به تفکیک دختر و پسر به همراه مربیان خود به مدت یک هفته به صورت رایگان به اردوگاه ورزشی امام در لواسانات تهران اسکان داده می شوند.

 

وی با تاکید بر مسوولیت انتقــال و سرپرستی دانـش‌آمــوزان بـر عـهـده آموزش‌ و‌ پرورش طبـق برنــامـه‌ریزی‌هـای انجام شده، خاطرنشان کرد: بر اساس سهمیه اختصاص یافته به مناطق محروم هــر اسـتـان، نسبت به معـرفی دانش‌آمـوزان اقـدام مـی‌شود.

 

مهرانی در پایان با اشاره به اینکه سال گذشته نیز ۴۸۰ نفر اعزام شدند، اضافه کرد: اردوهــای تـفــریحـی، علمـی و آمـوزشی از سال ۱۳۸۵ تا کنون تـوسط بنیادعلوی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با همکاری وزارت آمـوزش و پـرورش در مجـموعه فرهنـــگی ورزشــی امـــام خمینی(ره) با نـام اردوهـــای عـلـوی برگـزار مــی‌شود.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها