mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۹ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۹۵۸
تعداد بازدید: ۱۳۷۲
امام جمعه قلعه گنج : از توجهات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که بانی این کار هستند و همچنین از تمامی کسانی که دربنیاد مستضعفان به طور خستگی‌ناپذیری در حال تلاش هستند، تقدیر می‌کنیم.

حجت‌الاسلام احمد نجنو  ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به فرصت باقی‌مانده از ماه شعبان اظهار داشت: باید تلاش کنیم، توشه کافی از این ماه پر از خیر و برکت برداریم، امیدواریم که خداوند انسان‌های بسیاری را به حرمت ماه رمضان که در پیش روی ماست از آتش جهنم نجات دهد.

 

وی با اشاره به سالروز ارتحال بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی‌(ره) بیان داشت: ایشان می‌دانستند که چگونه باید با مردم مهربان و خدمتگزار آنها باشند و این‌گونه در قلوب مسلمین جهان و مردم ایران نفوذ کردند.

 

امام جمعه قلعه‌گنج با بیان اینکه امام راحل در طول زندگی خود تمامی مبارزات را در راستای مبارزه با استکبار برای حفظ عزت و شأن انسان‌ها انجام می‌دادند، تصریح کرد: مردمی که شاهد خلوص، راه و روش امام راحل بودند، یار شفیق و مرید امام عزیز شدند تا جایی که حاضر بودند جان خود را هم فدا کنند.

 

نجنو گفت: روزی که امام خمینی‌(ره) به ایران آمدند، میلیون‌ها نفر به استقبال او آمدند و روزی هم که از دنیا بار بستند و به سوی جایگاه ابدی‌ خود کوچ کردند، همگی دیدند که جمعیت تشییع‌کننده امام راحل جمعیت چندمیلیونی بود و ما در هیچ جای دنیا چنین رهبری ندیدیم که این‌گونه با مردم ارتباط عاطفی داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران جوانان ایران را سفارش به حفظ روحیه انقلابی کردند، ابراز داشت: نسل امروز و همه کسانی که در مسیر امام راحل، راه ایشان و در مسیر دستاورد‌های این انقلاب قرار دارند، می‌توانند، انقلابی‌تر از نسل گذشته انقلاب باشند.

 

‌امام جمعه قلعه‌گنج افزود: امیدواریم، تمام مسؤولان مملکت با الهام گرفتن از ساده‌زیستی امام خمینی‌(ره) بتوانند بار مسؤولیتی که بر عهده گرفته‌اند را به سر منزل مقصد برسانند.

 

وی در ادامه با اشاره‌ به قیام خونین 15 خرداد تصریح کرد: امام راحل این روز را عزای عمومی اعلام کردند تا در اذهان ما باقی بماند.

 

‌نجنو با بیان اینکه خداوند را شاکریم که با حضور بنیاد مستضعفان شاهد اقداماتی در راستای ریشه‌کنی فقر در قلعه‌گنج هستیم، خاطرنشان کرد: در این راستا از توجهات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که بانی این کار هستند و همچنین از تمامی کسانی که در این بنیاد به طور خستگی‌ناپذیری در حال تلاش هستند، تقدیر می‌کنیم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها