mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۱۸ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۹۶۹
تعداد بازدید: ۳۴۲۳
مهندس علی دهاقین مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در نشستی صمیمانه از کارکنان روابط عمومی این شرکت قدردانی کرد.

همزمان با پایان هفته روابط عمومی، مهندس علی دهاقین مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در نشستی صمیمانه از کارکنان روابط عمومی این شرکت قدردانی نمود.

 

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، مهندس علی دهاقین در این نشست صمیمی گفت: وظیفه روابط عمومی در سازمان نقش خطیری است؛ چراکه انعکاس دهنده رفتار و حرکت های مجموعه  است. روابط عمومی در شرکت بایستی به دنبال انعکاس واقعیت ها به نحو احسن باشد.

 

مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در ادامه تصریح کرد: در شرایط رکود اقتصادی و مشکلات اقتصادی روابط عمومی بایستی به دنبال ایجاد حس امید، تلاش و ایجاد دلگرمی در بین همکاران باشد، تا با ایجاد آرامش چرخ اقتصاد کشور گردشی مثمر ثمر داشته باشد.

 

وی نقش روابط عمومی را در انعکاس تلاش و زحمات همکاران و همچنین ایجاد آرامش موجب کمک به بهره وری سازمان برشمرد. 

 

وی ابراز امیدواری کرد این نشست و تجلیل شروعی برای تجلیل از دیگر واحدهای تلاشگر و زحمتکش شرکت باشد به نحوی که از زحمات تمامی کارکنان در طول سال در روزی ویژه و مشخص تجلیل و قدردانی به عمل آید و فعالیت همه واحدهای سازمان دیده شود.

 

در ادامه سعید تقی زاده، رییس روابط عمومی این شرکت ضمن تشریح عملکرد این واحد، گزارشی از برنامه های آتی ارائه کرد و در راستای تسریع در انجام این تعهدات ادامه حمایت های مدیریت محترم را خواستار شد.

 

در پایان این نشست از آقایان سعید تقی زاده، امیرمسعود ابری، علی عاروان، سعید قاسمی، آرمان ترقاء و علی عسکری تقدیر و هدایایی نیز به آنان اهدا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها