mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۳۶ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۱۶
تعداد بازدید: ۱۶۷۰
عبدالرضا اکبری بازیگر سینما و تلویزیون در جشن گنجینه رمضان :
عبدالرضا اکبری در جشن گنجینه رمضان : برگزاری این گونه جشنها با حضور هنرمندان کشور برای مردم لازم است. این مساله زمانی اهمیت بیشتری پیدا میکند که بدانیم مجموعه ارم دارای قدمت و سابقه بالایی هم بوده و در نوع خود منحصر بفرد است.

عبدالرضا اکبری در روز اول جشن گنجینه رمضان میهمان این برنامه و مجموعه ارم بود و به همین بهانه گفتگویی را با ایشان انجام دادیم.

 

*آخرین بار چند وقت پیش  به مجموعه ارم آمدید ؟

من حدودا یک سال و نیم پیش به مجموعه ارم آمدم واز نمایشگاه مبل برگزار شده در این مجموعه نیز بازدید کردم.

 

*جشن گنجینه رمضان با میزبانی ارم را چطور ارزیابی می کنید؟

مجموعه ی ارم دارای امکانات زیادی از جمله باغ وحش و شهربازی می باشد و مردم بسیاری را به خود جذب میکند و برگزاری اینگونه جشنها با حضور هنرمندان کشور برای مردم لازم است. این مساله زمانی اهمیت بیشتری پیدا میکند که بدانیم مجموعه ارم دارای قدمت و سابقه بالایی هم بوده و در نوع خود منحصر بفرد است.

 

*در حال حاضر مشغول فعالیت در چه پروژه ای هستید؟

در حال حاضر فعالیتی ندارم .من مثل بعضی از دوستان هنرمندم در اوقات بیکاری به دفاتر فیلم سازی مراجعه نمیکنم و خودم را برای گرفتن کار ملزم به انجام بعضی کارها نمیکنم.

 

*تا کنون در چند اثرسینمایی  و تلویزیونی فعالیت داشته اید؟

بیش از 50 اثر تلویزیونی و سینمایی در کارنامه من ثبت شده است که می توان از آثاری همچون مزد ترس،جدال در تاسوکی،تولدی دیگر،سمفونی تاریکی نام برد.

 

*در آخر چه پیشنهادی برای بهتر برگزار کردن اینگونه جشنها درمجموعه ارم دارید؟

بهتر است برای اینگونه جشنها تبلیغات وسیعتری در رسانه های مختلف از جمله صدا و سیما و رادیو پخش شود تا مردم و مخاطبان بیشتری جذب این برنامه ها شوند.

 

گفتنی است :عبدالرضا اکبری در چهاردهم فروردین ماه سال ۱۳۳۲ در کرمان متولد شد و تحصیلات مقدماتی خود را در تهران سپری کرد. او فارغ التحصیل رشته روابط عمومی بوده واز سن ۱۶ سالگی جذب کانون پرورش فکری شد و به اتفاق دوستانش در سال ۱۳۴۷ گروه تئاتر موسوم به گروه تئاتر نجف آباد را تأسیس کردند. اولین مربی آنها داریوش مؤدبیان بود و بعدها بهزاد فراهانی این سمت را بعهده گرفت. فعالیت آنها تا سال ۱۳۶۰ ادامه پیدا کرد و با منحل شدن گروه به تلویزیون آمد. او در چندین تله تئاتر شرکت کرد و از این طریق به سینما راه یافت و توانست در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی به ایفای نقش بپردازد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها