mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۰۳ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۲۱
تعداد بازدید: ۲۶۴۴
اخبار کوتاه از افتتاح پروزه تصفیه فاضلاب شرکت بینالود نیشابور ،بازدید از شرکت قیلم اصفهان ،برداشت غلات از فجر اصفهان و اصلاح درختان گردو در شرکت خرمدره

افتتاح پروزه تصفیه خانه فاضلاب بینالود

17 خرداد  با حضور مدیران و مسئولین دولتی شهرستان و استان شامل فرماندار ، مدیر کل محیط زیست استان و شهرستان ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی شهرستان ، مرکز بهداشت ، تأمین اجتماعی ، نیروی انتظامی و...  پروژه تصفیه خانه فاضلاب (سپتینگ) دامداری قدس  افتتاح شد .

 


بازدید رئیس سازمان نظام مهندسی از شركت كشت و دام قيام اصفهان

مهندس تقی پور رئیس سازمان نظام مهندسی استان به اتفاق همراهان ازمجموعه شركت كشت و دام قيام اصفهان ديدن كردند0

در اين بازديد که در روزسه شنبه یازدهم خرداد ماه  سال جاری انجام شد ،  طي نشستي در دفتر مدير عامل شركت ، مهندس  مشيري  توضيحاتي در مورد فعاليت هاي توليدي در شركت ارائه  و در ادامه به سوالات مطرح شده در خصوص صنعت دامپروری توسط  حاضرین پاسخ داده  و در  با توجه به کاهش نرخ فروش شیر در سال1394 به این نکته اشاره کرد که  در صورت  عدم حمایت دولت   از این صنعت حمایت نکند ، بسیاری از دامپروریهای کشور با شکست روبرو می شوند0 

 

اجرای عملیات برداشت غلات از  واحد مهیار فجراصفهان

 عملیات برداشت از مزارع غلات واحد مهیار شرکت فجر اصفهان  تا پایان خرداد پایان می پذیرد.

عملیات برداشت محصول گندم و جو سال زراعی 94-95 واحد مهیار در سطح حدود 70 هکتار از تاریخ15 خردادماه آغاز شد که تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد داشت. ارقام کشت شده گندم آتیلا و جو بهرخ و بهمن می باشد.

 

اصلاح  درختان گردو های در شرکت  خرمدره

با توجه به سرما زدگی سال های گذشته در باغات گردوی خرمدره و به علت زود برگ بودن درختان تصمیم به اصلاح آنها از طریق سربرداری و پیوند سرشاخه از طریق ارقام تجاری جدید گرفته شد که 25 روز دیربرگ تر هستند لذا در سال جاری تعداد 150 اصله درخت به صورت آزمایشی پیوند  که نتایج بسیار رضایت بخشی را در برداشته است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها