mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۴۸ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۳۱
تعداد بازدید: ۲۱۷۰
عضو هیات امنای بنیاد :
مجموعه ارم سبز شب گذشته،میزبان پرسنل بنیاد مستضعفان به همراه خانواده هایشان جهت صرف افطار در تالار کشتی این مجموعه بود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  مدیر روابط عمومی این مجموعه ،   27 خرداد ماه سال جاری  ارم سبز میزبان کارکنان واحد اصلی بنیاد و خانواده هایشان بود .

در یان مراسم که با حضور محمد سعیدی کیا ریاست بنیاد و جمعی از مدیران بنیاد مستضعفان برگزار شد و میهمانان پس از صرف افطار  با حضور در جشن گنجینه رمضان،ضمن استفاده از برنامه های مفرح این جشن از نمایشگاه جانبی آن نیز بازدید کردند.

 

تشریح روابط انسانی در محیط کار

در این شب محمد عباسی عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان  به عنوان میهمان ویزه برناه زنده شبکه چهار به ایراد سخنرانی پرداخت و درمورد روابط انسانی در محیط کار گفت؛ روابط انسانی عالیترین موضوع در بروز شانیت انسان و هنر همسان با خلقت است.

 

وی بیان کرد؛برقراری روابط انسانی یک هنر است که در اصل خلقت و آفرینش در ابتدا با ارتباط انسان و خدا معنا پیدا میکند و در این بین ائمه واسطه می باشند.

 

وی افزود؛اگر روابط انسانی در محیط کار به خوبی برقرار شود،سازمان رشد کرده و به بلوغ می رسدو لازمه ی این ارتباط موفق همانطور که خدا در قرآن به پیامبر(ص) می گوید: محبت و رحمت به خلق است و جز با چشم پوشی از اشتباهات وبخشش خطاها و مشورت با دیگران در محیط کار این مهم حاصل نمی شود.

 

گفتنی است جشن بزرگ گنجینه رمضان هر شب  به طور همزمان در پارکینگ شماره یک مجموعه ارم سبز کلان شهر تهران و شهر قلعه گنج منطقه نمونه اقتصاد مقاومتی در استان کرمان برگزار می شود و تا کنون مرود توجه و استقبال جمع کثیری از هموطنان قرار گرفته است .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها