mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۵۸ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۳۲
تعداد بازدید: ۲۰۶۵
در مراسم اهدای 300فقره اسناد ملکی در شهرستان ابهر اعلام شد:
امام جمعه شهرستان ابهر در مراسم اهدای 300 فقره سند املاک در منطقه شهری "شناط " شهرستان ابهر از توابع استان زنجان ، عامل قیام و قوام یک ملت را عنصر اقتصاد آن کشور دانست.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی،حجت السلام والمسلمین جعفر رحیمی  تصریح کرد : ملتی که جیبش خالی باشد نمی تواند روی پای خودش بیایسد همانگونه که دولت نیز اگر خزانه اش خالی باشد نخواهد توانست دوام بیاورد .

 

پس اگر بخواهیم ملت و دولت اقتصادی داشته باشیم چاره ای جز این نداریم که آن را در اختیار مدیران کار بلد و با عرضه بسپاریم .

وی ابراز امیدواری کردکه خیر و برکت این مراسم منطقه را در برگیرد و ما شاهد رشد و توسعه اقتصادی و آبادانی منطقه و کشور باشیم .

 

بنابراین گزارش در ادامه مراسم مهندس عزیزی نماینده مردم ابهر ، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن خیر مقدم به مسوولان کشوری و لشکری حاضر در مراسم از فعالیت  و عملکرد بنیاد مستضعفان در خصوص محرومیت زدایی و توسعه و آبادانی منطقه تشکر و قدردانی کرد .

 وی مردم استان به ویژه شهرستان ابهر را مردمی قدردان  و زحمتکش دانست که هیچ زمان زحمات مسوولان و خدمتگذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراموش نخواهند کرد ، همانطور که خدمات شایسته مهندس سعیدی کیا را در طرح بازسازی یک هزار واحد روستایی از یاد نخواهند برد.

وی نیز ابراز امیدواری کرد که این شهر از برکت وجود این حرکت بنیاد شاهد رشد و توسعه و اشتغال در آینده نزدیک باشد.

 

در ادامه مراسم پس از تشکر فرماندار شهرستان ابهر برای آماده سازی و تحویل زمین های منطقه شهری "شناط" ،حضرت آیت ا.. خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر زنجان حضور بنیاد مستضعفان در طرح های آبادانی و محرومیت زدایی استان ها را بسیار ارزشمند دانست و ان را در توسعه فرهنگ کار و ایجاد اشتغال در این مناطق مفید اعلام کرد .

 

بنابراین گزارش انصاری استاندار زنجان در سخنانی واگذاری 300 فقره اسناد مالکیت در منطقه شناط ابهر را نقطه عطفی در راستای توسعه شهرستان ذکر و یاد آور شد :  بنیاد مستضعفان  جهت  این امر 200 تا 250 میلیون ریال به ازای هر قطعه زمین مسکونی به خانواده های واجد شرایط کمک مالی کرده است یعنی مالکان این اراضی بابت دریافت سند خود هیچگونه وجهی را پرداخت نکرده اند و امیدواریم از این پس نیز شاهد برکت در بین این خانواده ها و همه مردم باشیم .

 وی همچنین از رویکرد بنیاد مستضعفان برای حل و فصل دعاوی مردم در مناطق مختلف کشور از مهندس سعیدی کیا قدردانی کرد و حضور ایشان در ایام ماه مبارک رمضان را در این شهر برای اهدای هدایای مقام معظم رهبری مایه افتخار مردم دانست .

این گزارش می افزاید : در ادامه مراسم واگذاری  300 فقره اسناد مالکیت زمین های مسکونی در شهرستان ابهر مهندس کاری مدیر عامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان به همکاری  دیگر سازمان ها و نهاد ها در تحقق این امر اشاره کرد و از استانداری زنجان ، فرماندار ابهر ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، سازمان جهاد کشاورزی ، سازمان ثبت اسناد و دیگر نهادی هایی که در این خصوص بنیاد مستضعفان را یاری کردند ، قدردانی و ابراز امیدورای کرد این مهم در بهبود وضعیت و توان اقتصادی و معیشت خانواده ها و مردم منطقه موثر واقع شود.

 

وی ارزش ریالی املاک واگذار شده را در ابهر بالغ بر 65 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تا پایان سال جاری تعداد 400 فقره اسناد ملکی دیگر در منطقه "بیسیم" زنجان به مردم واگذار خواهد شد.

 

مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در پایان مراسم طی سخنانی ضمن خیر مقدم به مردم و مسوولان حاضر در جلسه تصریح کرد : امروز به یمن ایام مبارک رمضان و ماه ضیافت الله تعداد 300 فقره از اسناد و املاک آماده تحویل را به مردم منطقه واگذار می کنیم و از کسانی  هم که تا کنون تشکیل پرونده نکرده اند  درخواست می کنیم با مراجعه به دفاتر سازمان اموال و املاک در استان و شهرستان های تابعه نسبت به  تکمیل پرونده برای دریافت  اسناد واگذاری زمین های خود  اقدام کنند .

سعید کیا در ادامه به طرح های اشتغال زایی و حمایت  بنیاد از این طرح ها اشاره و تصریح کرد  بنیاد مستضعفان از طریق بانک سینا مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار به طرح های کار آفرینی مناطق محروم استان زنجان برای پرداخت وام کم بهره  تخصیص داده که پس از انجام امور کارشناسی برای طرح های  اشتغال زایی در مناطق روستایی و محروم زنجان به  کار آفرینان تخصیص خواهد یافت .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها