mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۷ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۳۹
تعداد بازدید: ۳۵۴۳
با هدف توسعه همکاری بنیاد مستضعفان و گروه اقتصادی حداد الجزایر
هیات بلندپایه گروه اقتصادی حداد کشور الجزایر در راستای همکاری تجاری و صنعتی با بنیاد مستضعفان از کارخانجات و پروژه های شرکت فولادکاوه جنوب کیش بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی شرکت فولادکاوه جنوب کیش، رستمی مدیر صدور خدمات شرکت ملی ساختمان در حاشیه این بازدید گفت: در راستای ملاقات مهندس سعیدی کیا، ریاست بنیاد مستعضعفان انقلاب اسلامی با عبدالسلام بوشوراب و هیات بلند پایه اقتصادی الجزایر از جمله  حداد، رئیس گروه اقتصادی الجزایر مقرر شد هیاتی به ریاست آقای حفیظ فاصولی معاون اول گروه حداد جهت بررسی توانمندی ها و مذاکره در خصوص احداث پروژه های زیر بنایی مانند احداث کارخانه مشترک فولاد، سیمان و پالایشگاه نفت و صدور سیمان سیاه و سفید و محصولات فولادی به ایران سفر کنند.

 

وی ضمن اشاره به حضور هیات کارشناسی مذکور در تهران و بندرعباس در ادامه تصریح کرد: در این سفر آقای فاصولی ضمن ملاقات با معاونین بنیاد از جمله معاون صنایع، هلدینگ کاوه پارس و هلدینگ ساختمان برنامه هایی جهت بازدید از کارخانجات فولادکاوه جنوب کیش و سیمان تهران در نظر گرفته شد که این سفر بر این اساس صورت گرفت.

 

وی در ادامه افزود: بررسی چگونگی همکاری و تعیین نقشه راه برای انجام فعالیت های مشترک با الجزایر دستور کار این بازدید محسوب می شود که بعد از این بازدیدها مذاکراتی نیز با مدیران ارشد بنیاد جهت بررسی، انعکاس و ارائه نقطه نظرات گروه حداد در دستور کار قرار دارد.

 رستمی اذعان داشت: در پایان این سفر نیز نشستی با ریاست محترم بنیاد در راستای جمع بندی مذاکرات کارشناسی و ارائه پیشنهاد در خصوص نحوه همکاری نیز برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است در این بازدید هیات الجزایری از کارخانجات احیاء مستقیم و کارخانجات فولادسازی و پروژهای فولادسازی2و آب شیرین کن بازدید کردند.

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها