mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۱ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۴۱
تعداد بازدید: ۱۶۵۱
سید محمد هادی رضوی در جشن گنجینه رمضان مجموعه ارم سبز گفت:
رضوی : دشمن از ابزار جنگ نرم بهره جسته و سعی در ضربه زدن به آرمان های انقلاب از نظر اجتماعی،سیاسی و فرهنگی دارد .

میهمان ویژه شب هفتم جشن گنجینه رمضان در مجموعه ارم سبز،محمد هادی رضوی ریئس ستادبرگزاری جشنواره فیلم مدافعان حرم بود که در گفتگو با خبرنگار ویژه جشن گنجینه رمضان گفت: فداکاریها و ازجانگذشتگی های شهدای مدافع حرم، ما را بر آن داشت که جشنواره فیلم مدافعان حرم را برگزار کنیم تا قشر جوان ما با ایثار والای این عزیزان بیشتر آشنا شوند. در جشنواره فیلم مدافعان حرم ما بدنبال انتقال مفاهیم در قالب تصویر به جامعه می باشیم.

رضوی گفت: دشمن از ابزار جنگ نرم بهره جسته و سعی در ضربه زدن به آرمانهای انقلاب از نظر اجتماعی،سیاسی و فرهنگی دارد و ما نیز متعاقبا باید تلاش کنیم تا مردم را از این خطر آگاه کرده و از طریق برنامه ها و آثار فرهنگی مناسب مردم را از توجه به ماهواره ها و بخصوص سریالهای هدفدار دشمن دور کنیم.

رضوی که از سرمایه گذاران سریال شهرزاد نیز می باشد در این رابطه گفت: تجربه سریال شهرزاد به ما نشان داد که بخش خصوصی می تواند نگاه مردم را از سمت سریالهای ماهواره ای به سمت سریالهای داخلی تغییر دهد. در سریال شهرزاد که با استقبال کم نظیر مردم روبرو بود ما علاوه بر نشر ارزشهای اسلامی وسود مالی، برای اولین بار مردم را با واژه حلال بخرید هم آشنا کردیم.

وی افزود: دولت باید با حمایت و استفاده از پتانسیل بخش خصوصی در جنگ نرمی که از طرف دشمن شکل گرفته،مقابله کند.ما نباید معانی مورد نظر خود را بطور مستقیم به اقشار مختلف منتقل کنیم . در تهیه آثار فرهنگی این ارزشها بصورت غیر مستقیم منتقل می شوند و این هنر فیلمسازی و سایر آثار فرهنگی می باشد.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها