mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۳ - ۰۱ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۵۴
تعداد بازدید: ۲۱۲۹
جلسه کار گروه توسعه قلعه گنج با حضور ریاست بنیاد مستضعفان مهندس سعیدی کیا ، رزم حسینی استاندار کرمان و جمعی از معاونان ، مهندس برزگری مدیر عامل بنیاد علوی و تنی چند از معاونان و اعضای هیات مدیره در ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان برگزار شد .

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی بنیاد علوی ، جلسه کار گروه توسعه قلعه گنج با حضور ریاست بنیاد مستضعفان مهندس سعیدی کیا ، رزم حسینی استاندار کرمان و جمعی از معاونان ، مهندس برزگری مدیر عامل بنیاد علوی و تنی چند از معاونان و اعضای هیات مدیره در ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان برگزار شد .

 

بنابر این گزارش در این جلسه دکتر قریب رئیس هیئت مدیره بنیاد علوی به سبک توانمند سازی کشورهای در حال توسعه اشاره و ایجاد کسب و کار خرد را برای توانمند سازی و خروج از فقر در مناطق کمتر برخوردار ضروری دانست و در ادامه مهندس برزگری مدیر عامل بنیاد علوی با اشاره به رسالت این بنیاد در محرومیت زدایی و لزوم مشارکت مردم در رفع محرومیت اشاره کرد و همکاری مسئولان استان را در این زمینه خواستار شد.

در ادامه جلسه مدیران استانی و شرکت هایی که در استان کرمان حاضر بودند ضمن تشکر از اقدامات انجام یافته خواستار در اختیار داشتن تجربیات انجام کاردر قلعه گنج جهت استفاده از آن برای آبادانی سایر مناطق محروم استان کرمان شدند .

این گزارش می افزاید : رزم حسینی استاندار کرمان نیز ضمن تشکر از بنیاد مستضعفان به تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی در کرمان اشاره و خواستار تشکیل مرتب این جلسات برای تبادل اطلاعات شد.

 

در انتهای جلسه کار گروه توسعه قلعه گنج نیز مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان ضمن اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری به لزوم تدوین یک مدلی برای توانمند سازی در سطح کشور برای استفاده سایر نقاط کشور اشاره کرد و تلاش مسوولان استانی برای آغاز طرح های آبادانی در سایر نقاط محروم کشور را خواستار شد.

 

گفتنی است در پایان این جلسه مدیر ملی طرح توسعه قلعه گنج مهندس قهرمانی گزارشی از خدمات و اقدامات انجام شده بنیاد مستضعفان در قلعه گنج ارایه کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها