mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۷ - ۰۳ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۵۸
تعداد بازدید: ۵۳۱۷
به مناسبت میلاد مسعود امام حسن (ع) کریم اهل بیت ، مهیج ترین دستگاه شهر بازی ایران برخوردار از آخرین استاندارد های ایمنی روز اروپا در پارک ارم به بهره برداری رسید.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، طی مراسمی با حضور  ، خمسه ایی  مدیر کل حراست بنیاد ،  مهندس کاشانی مدیر  بازرسی تجهیزات صنعتی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران  ، مهندس دهقان مدیر عامل  شرکت پردیس رفاهی ایرانیان  ، مجتبی دلگشایی عضو هیات مدیره  هولدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی بنیاد مستضعفان  ، ایرج جهانگیر  مدیر عامل شرکت ارم  سبز و جمعی از مدیران  ،  برای اولین بار مهیج ترین دستگاه شهر بازی کشور  از شرکت "Zierer" زایرر آلمان برخوردار از آخرین استاندارد های ایمنی روز اروپادر شهر بازی شماره یک پارک ارم کلان شهر تهران نصب و راه اندازی شد.

 

 

مهیج ترین دستگاه استاندارد

ایرج جهانگیر در مراسم بهره برداری رسمی  از این دستگاه منحصر به فرد در کشور گفت : پس از نیاز سنجی و تحقیقات فنی دقیق با تلاش همکاران خوبم و حمایت بنیاد مستضعفان برای اولین بار دستگاه ستاره گردان به عنوان یکی ازجدیدترین  دستگاه های صنعت شهربازی شامل ترکیبی ازسه دستگاه : رنجر،فریزبی و سالتو (topspine) برای گروه های سنی بالای12 سال از شرکت زایرر  کشور آلمان خریداری  شد .

 

وی افزود:  پس از طی فرآیند های اخذ تایید یه های استاندارد  از شرکت اروپایی توف " TUV" و استاندار های ایمنی از شرکت های بازرسی و کنترلی داخل کشور این دستگاه توسط  تیمی متشکل از کارشناسان آلمانی و کارشناسان خبره داخل کشور  نصب شد .

 مدیر عامل شرکت ارم سبز  در ادامه سخنان خود مهمترین هدف راهبردی شرکت ارم سبز را ایجاد محیطی ایمن  و پر از شادی برای خانواده ها عنوان کرد و تاکید کرد : با توجه به سیاست بنیاد مبنی بر افزایش کیفیت و کمیت خدمات تفریحی  به همه اقشار جامعه ، این نوید را به مراجعه کنندگان پارک ارم به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تفریحی  کشور می دهم که ، دومین دستگاه تفریحی شهر بازی  با ارتفاع 80متر ساخت شرکت فان تایم اتریش که از این دستگاه بزرگتر و مهیج تر است نیز به زودی در شهر بازی شماره 2 پارک ارم نصب و راه اندازی خواهد شد .

  

 در ادامه مراسم مهندس صنوبر معاون فنی شرکت ارم سبز طی سخنانی پروژه ساخت و نصب و راه انداری ستاره گردان ارم سبز را تشریح کرد.

مهندس صنوبر با اشاره به راهبرد شرکت ارم سبز مبنی بر افزایش رضایتمندی مشتریان گفت : پس از بررسی و مطالعات و اخذ مجوز های درون سازمانی  قرار داد دستگاه StarShape یا ستاره گردان با ارتفاع 30متر و ظرفیت 30نفر با شرکت زایرر آلمان منعقد شد .

 وی تشریح کرد : همزمان با انعقاد قرار داد دستگاه ، قرارداد هایی با شرکت های بازرسی TUV  آلمان و بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای نظارت بر ساخت و نصب دستگاه  منعقد شد تا همه الزامات و فاکتور های ایمنی مورد نظر سازمان استاندارد ایران و اروپا در ساخت و نصب این دستگاه رعایت شود. طی این فرایند شرکت ISQI از شرکت های سازنده دستگاه دو مرحله بازدید و بازرسی را انجام داده و دوره آموزش ، تعمیر و نگهداری را برای سه نفر از کارشناسان پارک ارم برگزار کردند.

 یک سال ضمانت  برای مهیج ترین دستگاه ایران

کارشناسان شرکت زایرر آقایان  مارکوس شوستر و اشتفان کرائوس در حاشیه مراسم بهره برداری رسمی از دستگاه نیز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان تاکید کردند :در ساخت این دستگاه ایمنی مهمترین فاکتور در نظر گرفته شده است وستاره گردان  برخوردار از آخرین استاندارد های روز اروپا است .

 

اشتفان کرائوس  خاطر نشان  کرد : شرکت زایرر  Zierer  به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سازنده شهر بازی در اروپا تا کنون پروژه های مشابه ای را در کشور های  خاور میانه اجرا کرده است و  کلیه خدمات بعد از فروش و همچنین استاندارد ایمنی دستگاه به مدت یک سال توسط شرکت زایرر ضمانت شده است.

 وی ابراز امیدواری کرد که همکاری های دو جانبه با شرکت زایرر در یک شرایط رقابتی برای تجهیز  پارک ارم ادامه پیدا کند و تاکید کرد بازار صنعت شهر بازی ایران با توجه به  نیاز داخلی و همچنین پتانسیل  جذب توریست توسط مردم میهمان نواز ایران برای همه شرکت های فعال در این حوزه بسیار جذاب است .

 

مجتمع فرهنگی و تفریحی ارم با 65هکتار وسعت در شمال غرب تهران ، از بزرگترین مراکز گذران اوقات فراغت مردم کلان شهر تهران است که با اجرای طرح های توسعه ای در زمینه غنی سازی اوقات فراغت جوانان فعالیت می کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها