mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۵۹ - ۰۳ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۶۲
تعداد بازدید: ۲۹۱۵
در پی نشست ماهیانه این شورا صورت گرفت؛
شورای روابط عمومی صنایع غرب بندرعباس نخستین نشست خود را در سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل به میزبانی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش برگزار و از کارخانه فولادسازی این مجتمع بازدید به عمل آوردند.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، در این بازدید  سعید تقی  زاده، رییس روابط عمومی این شرکت ضمن خوشامدگویی به اعضای شورای روابط عمومی صنایع استان و میهمانان ویژه این نشست طی سخنانی به معرفی شرکت فولادکاوه جنوب کیش پرداخت.

 

وی این مجتمع را دارای دو خط تولید آهن اسفنجی دانست و افزود: کارخانه فاز یک فولادسازی این مجتمع با ظرفیت یک میلیون و 200 هزارتن در سال از زمستان گذشته در حال بهره  برداری است و فاز دوم فولادسازی این شرکت نیز با ظرفیت معادل فاز یک در جوار فاز یک و با همان تکنولوژی در حال احداث است.

 

در ادامه شکوفه شهابی  پور، شهردار ناحيه ويژه شهرك پيامبراعظم(ص) در این نشست گفت: با توجه به تاثیرات گسترده  ای که صنایع از نظر اشتغال، اقتصاد، فرهنگ، علم پیشرفت منطقه  ای و کشوری دارند، آمادگی ارائه خدمات مورد نیاز صنایع غرب بندرعباس را داریم.

 وی افزود: امروزه سرعت شهرنشینی و حجم خدمات مورد نیاز شهرها یکی از مهمترین چالش ها است و شهرداری به عنوان متولی رفع نیازهای مختلف شهرها به تنهایی قادر به رفع مشکلات نیست و در این مسیر تعامل همه جانبه همه دستگاه های متولی و مردم را می طلبد. وی با اشاره به بررسی قانون مدیریت یکپارچه شهری در کشور، ابراز امیدواری نمود با اجرای آن وضعیت توسعه پایدار شهری عملیاتی شود. شهابی پور بیان داشت: خدمات ارائه شده به صنایع غرب بندرعباس باید نظامند و براساس نیازهای آنها باشد.

 علیرضا خورشیدزاده، مشاور رسانه اي استاندار هرمزگان و سردبير روزنامه صبح ساحل خواستار حل اساسی مشکلات و مسائل با همدلی و همیاری تمام دستگاه ها و سازمان ها شد.

 وی گفت: مسیر دسترسی صنایع غرب بندرعباس که با توجه به حجم تولیدات و ترانزیت کالا، کریدور جنوب شمال نام دارد، مناسب نیست و به گونه ای است که کوچکترین اتفاق از جمله بارندگی یا تصادف ساعتها وقت ارزشمند کارکنان این مجموعه ها را از بین برده و منجر به مشکلات عدیده ای برای شرکتها و سازمانها می شود.

 

مسعود پاکزاد، مشاور استاندار هرمزگان در روابط عمومی و امور بین الملل نیز که میهمان شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بود نیز گفت: مهمترین رسالت روابط عمومی های صنایع غرب با توجه به حجم تولیدات و خدماتی که به استان و کشور ارائه می دهند گسترش ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی است و باید از تمام ظرفیت ها برای ارتباط اثربخش در این حوزه استفاده کرد.

  مسعود پاکزاد از خدمات صنایع به جامعه  قدردانی و گفت: صنایع غرب بندرعباس در حوزه رسالتهای اجتماعی اقدامات ارزنده ای انجام داده اند که یا برای جامعه بیان نشده یا مناسب به آن پرداخته نشده است. وی نقش تعاملات بین شرکتها و ادارات را برای بهره مندی حداکثری مردم بسیار لازم دانست و خواستار گسترش این ارتباطات شد.

 گفتنی است در پایان این نشست، شرکت کنندگان حاضر از بخش های مختلف خط تولید شرکت فولادکاوه جنوب کیش بازدید کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها