mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۵۲ - ۰۸ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۷۶
تعداد بازدید: ۲۲۵۸
دکتر شاهین مظفری در جشن گنجینه رمضان
شب یازدهم جشن گنجینه رمضان در حالی برگزار شد که نسبت به شب های گذشته جمعیت بیشتری در محل برگزاری جشن حضور یافته بودند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز در  شب11 ،برنامه راس ساعت 21 با تلاوت قرآن مجید وسپس حضور مجریان برنامه داریوش کاردان و فرشید فهیم بر روی صحنه و تبریک سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) به حضار آغاز شد.

 

در ادامه خواننده مطرح صدا و سیما ،فریدون بیگدلی با تشویق حضار برروی سن حضور یافت ویکی از قطعات آلبوم جدیدش را اجرا کرد. 

 

میهمان ویژه برنامه شب یازدهم گنجینه رمضان  دکتر شاهین مظفری استاد دانشگاه بود که ضمن حضور در برنامه در مورد اخلاق حرفه ای به سخنرانی پرداخت.وی اخلاق حرفه ای را اخلاق در حرفه و کار معنا کرده و طی کردن پایه های اخلاقی را لازمه ی کسب اخلاق حرفه ای دانست.

 

مظفری در پاسخ به چگونگی کسب اخلاق حرفه ای گفت؛ باید در ابتدا اجزای سازمان و محل کار خود را مشخص کنیم و در گام دوم حقوق هر یک از اجزا را نسبت به یکدیگر مشخص و تعهدات لازم برای تضمین این حقوق را تدوین کنیم.

 

وی اشاره کرد که دو دیدگاه در اخلاق حرفه ای وجود دارد که در دیدگاه اول اعتقاد بر این است که تک تک اجزاء سازمان و افراد اخلاق حرفه ای را ایجاد می کنند و در دیدگاه دوم سازمان و سیستم مسوول  اخلاق حرفه ای سازمان است.

 

ایشان در آخر لازم دانستند که خانواده هانیزبرای استحکام خود یک منشور اخلاقی تهیه کنند.

دیگر میهمان برنامه اصغر نبی زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشور بود که ضمن حضور برروی صحنه چندین خاطره طنز از دوران دفاع مقدس برای میهمانان بیان کرد.

 

از دیگر بخش های جذاب جشن گنجینه رمضان در شب یازدهم،اجرای زنده خوانندگان مسعود خادم و فریدون بیگدلی، آتش بازی و برگزاری مسابقات مختلف برای حاضرین و زوجهای جوان بهمراه اهداء جوایز بود.نکته جالب توجه در این شب استقبال مردم از برنامه ها ی جشن گنجینه رمضان بود که روز به روز این روند رو به رشد مشهود است.

 گفتنی است جشن گنجینه رمضان در ایام شب قدر برگزار نخواهد شد و ادامه مراسم جشن به بعد از شبهای مبارک قدر موکول شد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها