mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۴ - ۰۸ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۰۸۴
تعداد بازدید: ۱۷۷۴
با تلاش و برنامه ریزی کارکنان و مدیران شرکت صورت گرفت؛
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با تلاش مستمر و برنامه ریزی های دقیق توانست در گامی دیگر قدمی بزرگ به سوی رسیدن به ظرفیت اسمی فاز یک فولادسازی با 16 ذوب در روز بردارد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، با تلاش شبانه  روزی و برنامه  ریزی دقیق پس از اینکه رکورد 13 ذوب در روز در 30 اردیبهشت و 15 ذوب در روز در 31 اردیبهشت شکسته شد، این بار همزمان با 19 خرداد کارکنان بخش تولید فولادسازی توانستند در یک روز به 16 ذوب دست یابند و 3 هزار تن محصول شمش بیلت را در یک روز کاری تولید کنند.

 

بنابراین گزارش ، این شرکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر برنامه  های اقدام محور و عملیاتی تاکنون توانسته پیش از موعد به ظرفیت اسمی خود نزدیک شود و روند رسیدن به این ظرفیت را کوتاه کند.

 

مهندس احمد حزبایی زاده، معاون بهره برداری شرکت فولاد کاوه جنوب کیش هماهنگی بین مدیران پروژه و بهره  برداری، پیگیری و حمایت های مستمر مدیریت ارشد با حضور و نظارت های مستمر و استفاده از توان نیروهای جوان، متخصص و باانگیزه را رمز این رشد سریع در رسیدن به ظرفیت اسمی برشمرد و افزود: مدیریت ارشد سازمان امسال با توجه به ماموریت  های ابلاغی از سوی بنیاد مستضعفان و هلدینگ معظم کاوه پارس رسیدن به ظرفیت اسمی در کوتاه مدت را در اولویت کاری نخست فولادسازی قرار داده است و با حمایت  های مستمر رسیدن به تولید اسمی را هدفگذاری نموده است که با توجه به حضور نیروهای آموزش دیده و باانگیزه این مهم روز به روز دست یافتنی  تر خواهد شد.

 وی ادامه داد: دوره رسیدن به ظرفیت اسمی در دیگر فولادسازان زمان بیشتری را به خود اختصاص می  داد که فولادکاوه جنوب کیش با استفاده از تمام توان مدیریتی و حمایتی خود سعی در کوتاه کردن دوره رسیدن به ظرفیت اسمی را دارد که با این روند رو به رشد دور از دسترس نخواهد بود.

 

گفتنی است فاز نخست فولادسازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با ظرفیت یک میلیون و 200 هزار تن در سال در زمستان 1394 وارد فاز عملیاتی و تولید شد و تنها پس از دو ماه از تولید توانست محصول خود را صادر کند که به نوبه خود نمونه مثال زدنی و الگویی است.

 این کارخانه محصول شمش بیلت را با مقاطع 130، 150، 180 و 200 در حال تولید دارد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها