mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۱ - ۱۲ تير ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۱۰۴
تعداد بازدید: ۱۵۳۴
مجتبی رحماندوست میهمان جشن گنجینه رمضان در ارم سبز
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجموعه ارم سبز،شب سیزدهم جشن گنجینه رمضان بعد از 5 روز تعطیلی به علت سوگواری شهادت امام علی (ع) و شبهای قدر،چهارشنبه شب مورخه ی 8 تیرماه سال جاری مجددا از سر گرفته شد.


به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز در این شب،برنامه راس ساعت 21 با تلاوت قرآن مجید وسپس حضور مجریان برنامه داریوش کاردان و فرشید فهیم بر روی صحنه آغاز شد.

در ادامه خواننده مطرح صدا و سیما ،عبدالرسول کارگشا با تشویق حضار برروی سن حضور یافت وچند قطعه از جمله قطعه زیبای وطن را اجرا کرد.

میهمان ویژه برنامه شب سیزدهم گنجینه رمضان  دکتر مجتبی رحماندوست، استاد دانشگاه بود که ضمن حضور در برنامه در مورد امید آفرینی  به سخنرانی پرداخت.

 بنابراین گزارش  وی رمز امیدواری و امید آفرینی را کشف توانمندی های فردی دانست و گفت وقتی فرد توانایی ها و امتیازات خود را نسبت به سایرین کشف کند دیگر نا امیدی معنا پیدا نمی کند.

وی افزود: افراد نا امید افرادی هستند که بغیر از عدم توکل به خدا توانمندی های خودشان را هم نادیده گرفته و امتیازات دیگران را با نقاط ضعف و نداشته های خودشان مقایسه می کنند.

رحماندوست گفت، خداوند نا امیدان را دوست ندارد و به انسانهای امیدوار و شاکر نگاه ویژه ای دارد و آنها را مشمول رحمت خود می کند. وی با اشاره به فرمایش حضرت علی (ع)<<همه امیدتان به خداوند سبحان باشد و به کسی جز او امید نبندید زیرا به کسی بغیر از او امیدی نیست ،مگر ناامید شدن>> گفت،ما شیعیان دو موتور قوی برای امید در پشت سرمان و پیش رویمان داریم اولی امام حسین(ع) و دومی امام زمان(ع) است که در پیش رویمان قرار دارد.

 رحماندوست که از جانبازان جنگ تحمیلی است رمز شاد بودن رزمندگان در شبهای عملیات را همین روحیه امید به خداوند و ائمه دانست و لازمه ی داشتن جامعه امیدوار را اگاه کردن مردم از توانمندیها و واقعیتهای زندگیشان ذکر کرد.

 

دیگر میهمان برنامه محمد میران ،قهرمان جودو کشور و جهان با کسب حدود 43 مدال بین المللی بود که ضمن حضور برروی صحنه به بیان چند خاطره ورزشی از دوران حضورش در تیم ملی جودو پرداخت.

 

طبق روند شب های گذشته  از دیگر بخش های جذاب جشن گنجینه رمضان ، آتش بازی و برگزاری مسابقات مختلف برای حاضرین و زوجهای جوان بهمراه اهداء جوایز بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها